Skocz do zawartości
Exar79

Kabura do SGS2

Rekomendowane odpowiedzi

jak się chce to się znajdzie kupiłem tu

Mieści się telefon w Case-mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidch

Jest dużo miejsca nawet zwinięty w skarpetę wejdzie

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie straszny klocek z tego, to jak byś se przywiązał do paska pół cegły :hyhy: Chodzi mi oczywiście o grubość, ze specyfikacji wynika że zmieszczą się w tej kaburze bez problemu 2 telefony SGS2.

18 milimetrów odstaje od paska sam moduł wpięcia i dodaj do tego jakieś ~37 milimetrów samej kabury to daje ci ~5,5 centymetrów. Tyle będzie w przybliżeniu odstawać ta cegiełka. Przyłóż sobie coś podobnych rozmiarów do paska i pomyśl jak to będzie wyglądać :kijemgo: weź pod uwagę że twój telefon ma 10 milimetrów grubości w najgrubszym miejscu.

Mój znajomy z pracy trzyma telefon w puszce po dezodorancie :facepalm: trochę nieporęcznie ale telefon bezpieczny.

Wymiary ustaliłem na podstawie innych produktów Krusell które posiadam a zwłaszcza na podstawie Krusell Orbit który jest chudszy od tej kabury.

Edytowane przez thorgalito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidch

Co fakt to fakt. Olbrzymia jest ta kabura. Jak żona ja ujrzała pytała czy jestem pewien że będę ja nosił.ja na szczęście też wielkością nie grzeszę więc nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co fakt to fakt. Olbrzymia jest ta kabura. Jak żona ja ujrzała pytała czy jestem pewien że będę ja nosił.ja na szczęście też wielkością nie grzeszę więc nie jest źle.

A pomyśl sobie jak jakiś chudzielec założy taką kaburę :trollface:

Ja noszę Krusell Hector XL który spokojnie zmieści SGS2 z rozszerzoną baterią i odstaje aby 23 milimetry od paska kosztuje 49 zł i bardzo elegancko wygląda:super:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pictora nie ma co pomijać bo jak się chce to się znajdzie kupiłem tu Krusell PICTOR ORBIT M z klipsem - Bateria do laptopa, zasilacz do laptopa, uchwyt samochodowy, zasilacz samochodowy i jeszcze mają :)

dzięki za info, ja dużo googlowałem za Pictorem, może na tej stronie byłem, i zobaczyłem na zamówienie to pomyślałem, że już nie ma, bo ciężko znaleźć.

ostatnio zacząłem się zastanawiać nad porzuceniem case-mate i kupieniem normalnej kabury, dziurawych rak nie mam a nijak to w kieszeniach nosić.

byłaby mozliwość byś zrobił zdjęcie kabury przy pasku z np na wpół włożonym SGS II, żeby mieć punk odniesienie co do wielkości kabury?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamieszczę kilka zdjęć swojej kabury krusell Hector dla porównania

92607766.jpg

62153234.jpg

54956698.jpg

80356705.jpg

63025929.jpg

56487923.jpg

:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy moglibyście mi powiedzieć czy do kabury krusell Hector zmieści się SGS 2 w etui case mate? A jeśli nie to która zdołała by go pomieścić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam czy moglibyście mi powiedzieć czy do kabury krusell Hector zmieści się SGS 2 w etui case mate? A jeśli nie to która zdołała by go pomieścić :)

Jaką szerokość ma telefon w etui case mate?

Telefon do grubości 15 milimetrów, długości 126 milimetrów oraz szerokości 67 milimetrów luźnie będzie wchodził do kabury Krusell Hector XL którą prezentowałem na zdjęciach powyżej

Opis tej kabury oraz kilku innych znajdziesz:

http://forum.android.com.pl/f169/futeraa-y-and-kabury-and-uchwyty-rowerowe-i-samochodowe-100895/

Edytowane przez thorgalito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi