Skocz do zawartości
Webber

Pęknięty ekran

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Kolega ma adres ode mnie http://www.aliexpress.com/item/New-For-Motorola-MOTO-X-1-X2-XT1092-XT1095-XT1096-XT1097-2nd-LCD-Display-with-Touch/32448823419.htmlDo mnie już paczka wyszła z Chin i czekam teraz na dostarczenie. Wziąłem jeszcze zestaw naprawczy za 96 centów, bo szkoda było nie wziąć za taką cenę. :Phttp://www.aliexpress.com/item/11pcs-set-Cell-Phones-Opening-Pry-Repair-Tool-Kit-Screwdrivers-Tools-Set-Ferramentas-Kit-For-iPH0NE/32417899224.html

Edytowane przez xdziUnia92
    Nie cytujemy poprzedzających postów.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey,

A co powiecie na Ekran Moto X 2014 skasowany - przycisnelam bagaznikiem :D Nowiutka swiezytka Moto w czerwcu kupiona. Ekran przestal dizalac, najpeirw byly zielone paski na dole potem umarl na amen.

Czy to sie da wymienic czy on juz padl calkiem?

https://photos-6.dropbox.com/t/2/AAB3jLnEIhwe24HJgnNHH8NASS2qEKXrZebaZwNhM2kXlA/12/940856/jpeg/32x32/1/_/1/2/IMG_5600.JPG/ELyubhjDgpHIASAHKAc/iYmg6cKqtUAAjxacsRk1FwCfoA8X_w4z89c1e3aOXtE?size=1600x1200&size_mode=2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Webber

@up Coś się zdjęcie nie ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli telefon poza wyświetlaczem jest sprawny to oczywiście że da się naprawić.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey,

A co powiecie na Ekran Moto X 2014 skasowany - przycisnelam bagaznikiem :D Nowiutka swiezytka Moto w czerwcu kupiona. Ekran przestal dizalac, najpeirw byly zielone paski na dole potem umarl na amen.

Czy to sie da wymienic czy on juz padl calkiem?

https://photos-6.dropbox.com/t/2/AAB3jLnEIhwe24HJgnNHH8NASS2qEKXrZebaZwNhM2kXlA/12/940856/jpeg/32x32/1/_/1/2/IMG_5600.JPG/ELyubhjDgpHIASAHKAc/iYmg6cKqtUAAjxacsRk1FwCfoA8X_w4z89c1e3aOXtE?size=1600x1200&size_mode=2

Jeśli to tylko ekran to jak najbardziej da się wymienić. Tylko wymiana w serwisie jest kompletnie nieopłacalna i lepiej to robić na własną rękę. btw. źle udostępniłaś foto z db.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Webber

Operacja zakończona.
    Wyświetlacz doszedł, wymieniłem, wszystko działa jak powinno. Jako, że miałem wersję białą a zamówiłem czarny (specjalnie) wygląda to bardzo ciekawie.

3b0tCrh.jpg

LYQiGud.jpg

Edytowane przez xdziUnia92
    Zdjęcie umieszczamy w spoilerze.
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie już doszedł ekran i jutro będę operował. Dam znać jak poszło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizzy

elegancko, czekam na relacje ;)

EDIT: mam pytanie odnoście w/w digitizera. Czy jest on razem z tymi metalowymi zaślepkami głośnika oraz mikrofonu? Bo na zdjęciu z aukcji jest to niestety bez.

Edytowane przez Dizzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Webber
    EDIT: mam pytanie odnoście w/w digitizera. Czy jest on razem z tymi metalowymi zaślepkami głośnika oraz mikrofonu? Bo na zdjęciu z aukcji jest to niestety bez.

Zaślepki się przekłada. Są na wcisk. Montaż i demontaż nie jest skomplikowany.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi