Skocz do zawartości
KangooS

CWM nie uruchamia się po instalacji systemu

Rekomendowane odpowiedzi

KangooS

Witam, przedwczoraj na moim Jiayu G4S, zainstalowałem CWM z poziomu aplikacji "Jiayu.es" po czym wszedłem do niego i zainstalowałem nowy ROM – MG Rom v8. Z początku robiłem wipey ale nic się nie działo – to znaczy że zatrzymywało się w pewnym momencie i dalej już nie szło, za każdym razem kończyło się wyciągnięciem baterii. Po 3 próbach pomyślałem, że wale to i instaluje od razu system beż żadnych wipeów i się udało, system się zainstalował. Jak się okazuje trochę teraz zamula... Postanowiłem że zainstaluje TWRP (może tam wipey działają) przez CWM, no ale właśnie nie chce mi się uruchomić ani z poziomu Androida ani przez kombinacje klawiszy (podłączenie do kompa, klawisz blokady i volume up). Jakieś pomysły? Bo chciałbym ponownie zainstalować ten ROM tym razem z wipeami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KangooS

Problem rozwiązany - należy zainstalować w takiej sytuacji z aplikacji Jiayu.es CWM Carliv, bo MG ROM v8 jest na androidzie 4.4.2 i Carliv jest przeznaczony właśnie na KitKata, a tamte Recovery na androida 4.2.2. Ehhh... Niepotrzebnie założony temat xD Sorry :)

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi