Skocz do zawartości
Haru

dziwne zachowanie tbletu przy pisaniu na klawiaturze.

Rekomendowane odpowiedzi

Haru

Witam, ostatnio mam problem z pisaniem na klawiaturze.

Kiedy pisze i wcisne spacje wystawiają mi się dwa słowa moje i propozycja, przykład: "wcisnewcisnę", czasami słowo wstawia się pomiędzy innym np "wciwcisnę”. A przy Próbie skasowania też usuwa co chce a nie to co ja chcę. Normalnie jakby telefon żył swoim Życiem i chciał mnie ostro zdenerwowac. Próbowałem, na klawiaturze oryginalnej i na innych, ten sam problem. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Co to może być?

tablet to xperia z2, mieszkam w Japonii więc nie jest to żaden z polskich operatorów. Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam.

@@edit czasami się to jakoś naprawi i przez chwilę działa normalnie. Ale później znowu problem powraca. Nie zauważyłem go przy używaniu wiadomości, komunikatorów.

Edytowane przez Haru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważyłem go przy używaniu wiadomości, komunikatorów.

Znaczy się że jesteś szczęśliwym posiadaczem tego tabletu:) u mnie występuję to na każdym romie, więc nie jest to wina operatora. Moje zdanie jest takie że ten typ tak ma niestety. Co byś nie zmienił w ustawieniach klawiatury, przeciaganie, autouzupelnianie, podpowiedzi etc. to problem tak czy inaczej występuję. Dlugo szukałem rozwiazania lecz nic nie udało mi się znaleźć.

Może jakaś rozmowa z supportem? Z chęcią bym porównał zdanie serwisów z różnych regionow.

Aktualizacja:

Podczas rozmowy z pomocą techniczną stwierdzono uszkodzenie digitizera, tablet poleciał na serwis, wraca za 14 dni. Przypadek ten nie jest łatwy do wykrycia, dlatego ja nagrałem filmik z takowym zachowaniem, który rozwiał wszelkie wątpliwości. 

Aktualizacja:

Tablet powrócił z serwisu z listem, o treści w wolnym tłumaczeniu: "Nie mogliśmy usunąć usterki lub usunięcie usterki trwało by zbyt długo...dlatego też dajemy ci nowe urządzenie"

Bardzo mnie to ucieszyło mając na uwadze fakt, że moja zatyczka od ładowarki była uszkodzona, nie domykała się i nie miała już na sobie sreberka (ten pasek się odkleił od niej) Kolejnym plusem jest to że Tablet był w pudełku z ładowarką i kablem a oddałem goły tablet:) Minusem jest ciągle to, że nowy tablet jest również z bootloader status allowed: NO :(

Edytowane przez mat3j861

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi