Skocz do zawartości
lolak55

Chciałbym podłączyć pada od X360 pod Huawei Ascend Y550-L01 - telefon nie wykrywa pada.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam skomplikowany problem. Chciałbym podłączyć pada od X360 pod Huawei Ascent Y550-L01. Problem polega na tym, że po podłączeniu odbiornik (Pad bezprzewodowy) telefon go nie wykrywa, a dioda na odbiorniku nie działą. Tak samo jest gdy podłącze np. Pendrive'a. Dioda na penie nie działa, a telefon go nie wykrywa.

Sam kabel OTG jest sprawny i sprawdzany na już wiekowej Xperi Neo V. Dodanie pliku "android.hardware.host.xml" nic nie daje. Aplikacja "USB Host Check" dodał mi parę wpisów, ale pod nazwą wcześniej wspomnianego pliku pojawiło się "Not readable" co może być przyczną.

Telefon oczywiście zrootowany na stockowym romie (bo praktycznie nie ma custom romów).

Dzięki za wszelką pomoc! :)

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Złamany pkt. 4.3 Regulaminu Forum. Tytuł tematu poprawiony ze względu na krótki staż użytkownika Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto Ci powiedział że ten model obsługuje OTG?? Bo z tego co powiedział mi wujek google, to y550 OTG nie posiada. Link do xda, w paru postach piszą co mogłoby uaktywnić otg ale nie działa:

http://forum.xda-developers.com/android/help/to-root-huawei-y500-t2923318/page52

Edytowane przez Piterosss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi