Skocz do zawartości
ZeussPL

g4 G4 / M8 / M9

Rekomendowane odpowiedzi

ZeussPL

Tak jak w temacie. Który jest najlepszy patrząc z perspektywy osoby ceniącej jakość wykonania, wyświetlacz i głośniki.  

Edytowane przez ZeussPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brał bym m9 z tego względu że u mnie w pracy kolega ma g4 i naprawdę nie jest super choć widać klasę premium miałem m8 i bomba obecnie z3 także moim zdaniem m9 ale za te pieniądze jest Note 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cayen1

Najlepszy z nich to LG G4. Najlepsze podzespoły, a przegrywa z HTC jedynie jakością dźwięku. M9 odrzucam z tego względu że Snapdragon 810 tak się grzeje że wydajność spada po chwili. A M8 to zeszłoroczny model, który przy tych niestety odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

@@ZeussPL jak tylko masz możliwość dopłacenia do modeli 2015 to bierz G4. Będziesz zadowolony pod każdym względem :)

Niestety, ale HTC M8 posiada kiepski aparat jak na dzisiejsze czasy, M9 jest trochę lepszy, ale to dalej odbiega od ideału, przez co możesz zapomnieć o porządnych fotkach. Głośniki co prawda są lepsze w obu modelach HTC, ale patrząc na całokształt G4 wygrywa.

Poza tym: http://forum.android.com.pl/topic/234140-htc-w-tarapatach-firma-traci-93-miliony-dolarow-przez-slaby-wynik-one-m9/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZeussPL

Chyba jednak zdecyduję się na M8.

G4 jest idealne, ale niestety za duże. Nie potrzebuję 5.5 calowego telefonu :/

M9 jest bardzo podobny do M8, przeboleję brak odrobinę lepszego aparatu i procesora, i zachowam sobie 1500 zł w kieszeni

Podałem te trzy słuchawki, bo może znajdzie się jakiś duży powód, dla którego powinienem kupić ten a nie inny, ale tak jak mówiłem - chyba wygrał M8.

Co do zdjęć i aparatu w M8 - wiem, że jest słaby, ale nie zależy mi na wybitnym aparacie. Od dobrej jakości zdjęć są aparaty, nie telefony.

Wystrzelone z tostera

Edytowane przez ZeussPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

@@ZeussPL - M8 jest jak najbardziej dobrym wyborem :) Nie będziesz na pewno też zawiedziony :)

Dopłata do M9 jest totalnie nieopłacalna, jak sam zauważasz, a z racji przegrzewania Snapdragona 810, na dłuższą metę przy graniu M8 będzie odrobinę bardziej wydajny ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzi dajcie spokój z tą wydajnością. Htc m8 niczym nie odstaje wydajnością od m9. Ja obecnie posiadam m7 i gram w najnowsze tytuły bez problemu. Ja obecnie bym brał m8, bo m9 jest wolniejszy. Robi tez gorsze zdjecia w nocy. Jest innowacyjny po przez 2 aparaty co wygląda bardzo ciekawie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi