Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Install custom recovery TWRP like you usually installs the rom via stock recovery.

Download ROM.

Reboot the recovery.

Choose zip in Install menu item.

If recovery freezes - solution is mentioned at post.

If not - choose items you prefer, after install recovery will reboot.

Now you can use ROM :)

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak sie Wam sprawdza ten ROM, bo mnie dalej sie sypie. Trudno powiedzc dlaczego, wiesza sie najczesciej w Chromie. Pomaga jedynie wyciagniecie baterii. No i tak sie zastananawiam, czy to nie przez przesuniecie wiekszoci aplikacji na karte SD, ta wymienilem juz jakis czas temu na EVO 16GB, bo zpoprzednim kingstonem 32gb mialem sporo problemow.

Generalnie rom jest w miare ok, ale nie rozwiazuje problemu wieszania sie vs oficjany rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już tydzien mam Sylon'a - ani jednej zwiechy - szystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładnie chodzi ten MOD i jest bezproblemowy w instalacji.

Zużycie baterii jest na bardzo niskim poziomie. Sporo dzwonie (po 2-3 h dziennie rozmów), wysyłąm smsmów i pół dnia na wifi i telefon na dużej baterii trzyma 4 dni.

Po to własnie kupiłem ten telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M1r3k

Hej

Po wgraniu sylona nie działa mi net przez Aero. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna i ewentualnie jak to ruszyć

Edytowane przez M1r3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M1r3k

Hej

Po wgraniu sylona nie działa mi net przez Aero. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna i ewentualnie jak to ruszyć

No cóż widocznie nikt z używających roma Sylon'a nie ma aero2.

Dobra mozna zapomnieć o pytaniu. Nue wiedzieć czemu, w dniu dzisiejszym aero zaczęło działać bez ingerencji w jakiekolwiek ustawienia hmmmm dziwna sprawa. Może i sprawa z zawieszającym sie aparatem też sie sama naprawi

Edytowane przez M1r3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M1r3k

Czy ktoś z używających sylona napotkał się z problemem odpinania karty SD? I ewentualnie jakie mogą być tego przyczyny

Wysłane z mojego Boost IIse przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z instalacją TWRP 2.8.5.0 instaluje plik zip przez standard recovery 3e ale po restarcie urządzenia i próbie wejścia do recovery restartuje się w kółko na logo pentagrama. Pomaga wyjęcie baterii, recovery wraca do standard 3e. Natomiast jeśli włączę telefon po instalacji TWRP i chcę go wyłączyć to do końca telefon się nie wyłącza tak jak by był uśpiony przez sekunde pojawia się logo pentagrama i telefon już jest gotowy do pracy, jednak nie można wtedy włączyć recovery przy starcie sytemu i znowu wyciągnięcie baterii przywraca standard recovery 3e. Telefon Pentagram_monsterX5PRO_20141128_V05 Spotkał się ktoś z czymś takim i zna rozwiązanie? Dodam że ściągałem TWRP z dwóch różnych źródeł pod x5 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi