Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stock i próbuj od nowa

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stock i próbuj od nowa

Wgrywałem na nowo stockowe recowery i po instalacji TWRP dalej boot loop instalowałem tez całą aktualizacje v05 i to samo jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stockowy system nie recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stockowy system nie recovery

Tak ale aktualizacja v05 to stockowy kompletny system... dalej wisi na logo pentagrama po jego wgraniu wyjecie baterii pomaga wipe tez robiony boję się zrobić wipe po wgraniu TWRP żeby nie uceglić go. Jeszcze jedna próba i chyba się poddam. :(

No więc zrobiłem tak wipe wgranie stock rom wipe restart systemu wyłączyłem telefon włączyłem recovery 3e zainstalowałem TWRP restart chcę wejść do recovery i wisi na logo pentagrama. Wyjęcie baterii recovery znowu włącza się standardowe 3e no to jeszcze raz wipe stock rom wipe restart wyłączenie włączenie wgranie TWRP restart telefon się uruchomił więc jeszcze raz uruchom ponownie telefon wchodzę do recovery a tam dalej siedzi standardowe 3e. przy wgrywaniu TWRP nie pokazuje błędów pokazuje że się zainstalował i że od następnego uruchomienia będzie działał ale jak widać coś go boli. Nie chcę robić wipe po wgraniu TWRP bo mogę go uceglić już kiedyś miałem podobną akcję z xperią tylko tam można było zawsze wrócić do standard romu na uceglonym telefonie.

Edytowane przez KopytkoX5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M1r3k

Czy ktoś się spotkał z przypadkiem braku dźwięku alarmu budzika gdy telefon jest podłączony do ładowarki. Dodam że jak nie ładuje tel. to wszystko jest ok.

Wysłane z mojego Boost IIse przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po siedmiu miesiącach używania stwierdzam, że rom jest fajny pod względem funkcjonalności i opcji jakie dodał twórca oraz instalatora.

Jednak zawiesza się tak samo jak wersja stock dla tego modelu. Whipy i powtórne flashowania nie uleczą tej przypadłości. Badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi