Skocz do zawartości
Navarios

Dolne klawisze (menu, cofnij, odbierz, rozłącz, home) jako "dioda" powiadomień?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje takiej aplikacji jak ta np na LG Swift X2 LG 2X/Black Notifications lub na Samsunga Galaxy S BLN control - Pro jest takie cudo na naszego Swifta? Nie powiem przydało by mi się takie coś a znalazłem jedynie, że włącza cały wyświetlacz co raczej nie służy dobrze baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pisze, opcja BLN musi być włączona w kernelu. A teraz by pasowało znaleźć gdzie ją włączyć:) Ale nie ukrywam bardzo by się to przydało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z tego co pisze, opcja BLN musi być włączona w kernelu. A teraz by pasowało znaleźć gdzie ją włączyć:) Ale nie ukrywam bardzo by się to przydało.

Na O2X są chyba 3 takie aplikacje. Może ktoś może napisać do Mu4rik'a napisać czy dał by radę takie coś zrobić? ;)

@Edit

Ehhh niestety szukałem i instalowałem różne aplikacje, ale żadna nie daje tego efektu którego bym chciał :\

Edytowane przez Navarios

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigBoy

Już prościej było by przeportować z jakiegoś innego LGka. Żeby uruchomić ten program dla LG w HiddenMenu.apk musi się znajdować ta opcja. Wiem że LGC555, LGC660 LGP690 mają tą opcję ale niestety nie da się tego zainstalować bo w tymże pliku .apk zamiast plików .bmp i .png występują pliki .pro i nawet ikonki nie widać ;[ Najnowszy rom do LGP500 także posiada tą opcję i chyba najprościej będzie uruchomić cały system.img z LGP500 2.3.3 na naszym GT540.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi