Skocz do zawartości
dszewczyk

Brak dotyku z prawej częsci ekranu Wildfire S

Rekomendowane odpowiedzi

W moim Wildfire S zauważyłem, że prawa część ekranu, około 1,5 cm od prawej strony w ogóle nie działa dotyk. Np. przy trybie telefon cyfry 3,6,9 i # w ogóle nie dają się wbić.

Czasem zdarzyło się, że załapał ale to było wkurzające. Oddałem go po 1 dniu do serwisu - Regenersis. Jak myślicie co mogło być przyczyną takiego działania? Bardziej oprogramowanie czy już wyświetlacz?

Jeśli ktoś wie lub zna się, co oni mogą z nim zrobić żeby działał?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie martw się, jeśli go nie zepsułes Ty to muszą coś wymienić/naprawić tak by telefon działał na 100 %. Może soft, może ekran, może płyta główna. To się okaże.najważniejsze, ze jest gwarancja, więc się nie przejmuj.

Pozdrawiam, jurekn73.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie, telefon był użytkowany zaledwie jeden dzień, przy czym problem pojawił się już w salonie Plusa, gdy przyszedł czas na wpisanie PIN-u. Ekran się blokował a potem przy konfiguracji, musiałem dotykać lewej krawędzi przycisku Dalej. Telefon był w 7 niebie, dbam o telefon zwłaszcza taki.

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Odpowiem ponownie na ten post jeśli tylko telefon wróci z serwisu, opiszę co było wymienione itp.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymienia ci cały telefon pewnie chyba że zmiana softu pomoże to nie

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Edytowane przez sebol723

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus
    Wymienia ci cały telefon pewnie chyba że zmiana sortuj pomoże to nie

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

sry za ofa ale proszę Was czytajcie zanim wyślecie po swypaniu....:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i wymienią na nowy ale jak już na prawde nie da się tego naprawić lub będzie wracał do serwisu max. 4 razy z tym samym problemem.

Podobno wtedy pomaga interwencja do centrali HTC, w większości przypadków dają nowy telefon.

P.S. jak mówiłem wcześniej, dwa razy telefon działał dobrze. Raz pomogły ustawienia fabryczne i kalibracja G-Sensor, drugi raz jakoś sam z siebie działał.

Myślicie, że serwis w Jankach użytkuje oryginalne części i nie podrzuci mi jakiegoś chińskiego zamiennika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus
    :facepalm: sprzęt robiony w Chinach więc czego oczekujesz ???? Chiński oryginał Ci wsadzą... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No spoko. Ale na myśli "chiński zamiennik" miałem zupełnie co innego. Chodziło o coś, czego twórcą nie jest HTC.

Ale mam nadzieje, że to tylko wymiana oprogramowania będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus
    No spoko. Ale na myśli "chiński zamiennik" miałem zupełnie co innego. Chodziło o coś, czego twórcą nie jest HTC.

Ale mam nadzieje, że to tylko wymiana oprogramowania będzie ;)

nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Skoro telefon robią (w 100%) Chińczycy a HTC jest firmą Koreańską to niby jak HTC ma tworzyć coś w WFS poza projektem ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to, że HTC ma swoje oryginalne części, sygnowane i poddane ich gwarancji. Wiem, jakiej narodowości jest HTC.

Natomiast "chiński zamiennik" to tani nie wyprodukowany przez partnerów HTC tylko jakaś inną firmę typu tanio i szybko.

Dla przykładu, masz oryginalne tusze i zamienniki. Wiesz już pewnie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi