Skocz do zawartości
Blue20

[G7] Huawei Ascend G7 - akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Blue20

Witam,

Założyłem osobny temat odnośnie akcesoriów do naszych G7, zapraszam do dyskusji.

Wczoraj założyłem plecki, które były w zestawie. Muszę powiedzieć, że są całkiem dobre jakościowo, trzymają się bardzo dobrze. Natomiast ciężko się je zdejmuje, dziś musiałem używać noża i powoli je odginać, aż odskoczyły. U was jest podobnie?

Czy ktoś używa power banków? Zastanawiam się nad kupnem, na allegro do 50zł można kupić sporej pojemności przenośną ładowarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tpawel

Co do plecków, które były w zestawie to jak je ściągałem to złamałem paznokieć, aż się krew polała. Strasznie sztywne są.

Naprawdę przy takiej baterii potrzebujesz power bank?

Nie wytrzymuje Ci od rana do wieczora?

Przed weekendem zakupiłem folie 3mk matte, dam znać jak dojdzie jak jest dopasowana. Oby przyszła szybko bo już mam jedną ryskę na wyświetlaczu. Szkoda że nie było żadnej folii w zestawie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blue20
Naprawdę przy takiej baterii potrzebujesz power bank?

Bardziej chodzi mi o podróż  i używanie power banku. Co do baterii jutro prześlę screena z czasów pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm a ja się zastanawiam jak się sprawdzi 3mk flexible glass.. Niby to szkło, a wygląda jak folia.. Według testów poślizg palca dobry, czułość na dotyk dobra, ale i tak łapie mikrorysy.. No i nie da się go za bardzo nakleić ponownie bo lubi się odkształcać. W zasadzie to sam nie wiem czy to czy może 3mk matte - choć ta folia strasznie się paprze i ciężko ją dobrze wytrzeć.. A może szukać coś innego? Szkło innej firmy?

Edytowane przez kozdromen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up 3mk FlexibleGlass i 3mk MATTE to moje dwa faworyty ;) 

Oba produkty możesz montować i poprawiać wielokrotnie, ważne, aby pod folię od strony substancji klejącej, 

nie dostały się zanieczyszczenia. 3mk MATTE to folia, która poprawia widoczność obrazu nawet w bardzo jasnym świetle, 

a także minimalizuje widoczność śladów palców oraz drobnych zabrudzeń. 

Z kolei szkło hybrydowe jest idealnie klarowne i bardzo łatwo się je czyści. :)

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach ta reklama :-) no flexible glass to nie jest prawdziwe szkło jak na przykład nillkin amazing h+.. Tamto na twardość 9h a wasze to tylko utwardzania folia z właściwościami szkła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blue20

Po kilku dniach użytkowania, założyłem plecki, które były w zestawie i jestem bardzo zadowolony z wykonania i jakości.

Dziś też wypróbowałem zestaw słuchawkowy i muszę powiedzieć, że są rewelacyjnie wykonane i grają super jak na zestaw z pudełka.

W G2 mini były o wiele słabsze pod względem wykonania grały dosyć płasko. W G7 słychać i widać różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super. No to fajnie, że nie są to słuchawki najgorsze z możliwych, to samo pokrowiec.. Ja zamówiłem jakieś szkło za 20 złotych marki tampered glass screen protector. Jeden z użytkowników miał to na innym telefonie i był zadowolony więc i ja spróbuję :-) jak przyjdzie telefon do mnie to akurat będę w stanie to już założyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tpawel

Ja tydzien temu kupilem od iscratch folie 3mk i zebym sie nie upomnial to bym do dzis nie wiedzial ze nie wyslali,poniewaz podobno juz sezon urlopowy u producenta. Lipa. A juz dzis druga ryska na ekranie sie pojawila

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 10.06.2015 - 21:35]

Ja tydzien temu kupilem od iscratch folie 3mk i zebym sie nie upomnial to bym do dzis nie wiedzial ze nie wyslali,poniewaz podobno juz sezon urlopowy u producenta. Lipa. A juz dzis druga ryska na ekranie sie pojawila

Edit: faktycznie sluchawki są lepiej niz podstawowe, troche jak dla mnie nie wygodne,ale to juz kwestia budowy ucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba było poprosić o kod rabatowy tu na forum i wstawić wcześniej baner 3mk. Jest wtedy 30 procent zniżki :-) potem kupić w sklepie 3mk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi