Skocz do zawartości
pawlo221

[Ankieta] Najlepszy ROM Gingerbread.

Który rom Gingerbread uważasz za najlepszy?  

255 użytkowników zagłosowało

1. 1. Który rom Gingerbread uważasz za najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w szczególności :) sardoid...pisałem PW niestety bez odpowiedzi... Posiadałem kiedyś S I i bardzo przypadła (spodobała) mi się ankieta z tamtego działu ---> http://forum.android.com.pl/f193/ankieta-najlepszy-rom-gingerbread-68655/

Dlaczego by nie stworzyć czegoś podobnego dla użytkowników telefonów tego działu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

jestem za ... sam poszukuje dobrego customa , jednak narazie wszystki mnie odstraszja ... taka ankieta napewno by mi pomogla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co żaden z mod-ów nie może założyć tej ankiety ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Ciężko ocenić który z ROMów jest najlepszy, na dzień dzisiejszy. Wysypują się jak grzyby po deszczu. Niestety, każdy ma błędy. Ankieta będzie miała sens kiedy scena ROMów się nieco unormuje. Na dzień dzisiejszy jednym z lepszych, jak dla mnie, jest ostatni ROM Batisty (Włoskiego kucharza). Zmieniona kolorystyka, super animacje górnej belki i ekranów, zmniejszona czcionka systemu, poprawiona jakość i głośność dźwięku i wiele innych "bajerków". Łatwiej by było zrobić ankietę popularności ROMów w zależności od ilości użytkowników. Dodając do tego uzasadnienia głosujących można by było wyrobić sobie zdanie na temat danego ROMu i "kucharza" i wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam w szczególności :) sardoid...pisałem PW niestety bez odpowiedzi... Posiadałem kiedyś S I i bardzo przypadła (spodobała) mi się ankieta z tamtego działu ---> http://forum.android.com.pl/f193/ankieta-najlepszy-rom-gingerbread-68655/

Dlaczego by nie stworzyć czegoś podobnego dla użytkowników telefonów tego działu. Pozdrawiam.

Przez caly tydzien bylem poza domem na wakacjach z rodzina i nie mialem dostepu do neta...wlasnie wrocilem i zabieram sie do pracy:-)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokser

Jak dla mnie narazie najlepszy pod wzgledem szybkosci , funkcjonalnosci i baterii to Rom Touch Xtreme dostepny u nas na forum :] Nie zauwazylem zadnych bledow a uzytkuje go juz jakis czas i przy testowaniu innych zawsze wracam wlasnie do niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze można dodać oficjalny przez Kiesa, czyli na dzień dzisiejszy KF2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

VillainROM trza by dodać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm nie wiem czy dobry pomysł jest z tymi różnymi rodzajami stockowego romu, gdyż za pół roku mogło by braknąć miejsca hehe na jednej stronie jak samsung wypuści ich nie wiadomo ile jeszcze... Wydaje mi się że po prostu Stockowy Gingerbread tak jak to jest w ankiecie do I9000 było by lepsze. Samsung zbyt wiele w tych romach nie zmienia natomiast kucharze robią swoje i dlatego można wybierać do woli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi