Skocz do zawartości
matik112

Jaki ROM będzie dla mnie najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

FreaX

Jeszcze jakieś propozycje ? @Zenderable

Ty się znasz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaxu

Ja mogę Ci polecić Crystal PA 6.5 :)

Bardzo przyjemny ROM. Tydzień miałem CM 11 i jakoś mi nie spasował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem Xperi Sp z nakładką Orange. I mam kilka pytań odnośnie telefonu.

1. Aparat ma taką słaba jakość, czy może to wina androida z nakładka? Słyszałem też że ponoć można wgrać jakiegoś moda który polepsza jakość aparatu. Jeśli ktoś słyszał o czymś takim to proszę o linka do jakiegoś tematu.

2. Jaki możecie polecić mi room? Potrzebuje jakiś czysty room z rotem. Bez bajerów i błędów. Najlepiej jakaś paczka z całym instalatorem. Romu roota i kelnera. (sorry nie pamiętam jak się nazywał fachowo ten instalator).

Proszę o jakieś ogólne rady co mogę pomodyfikować bo ogólnie nie jestem za bardzo zadowolony z tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No siemanko, ja znowu mam problem z moją sp, obecnie siedzę na P-A-C ROM i jestem zawiedziony mocno. System ogólnie nie nadaje się do użytku, przy włączaniu Internetu powiadomienia mulą telefon, jak cholera, ogólnie ciągle 100mb wolnego ramu. Poszukuje ROMu, który jest w stanie obsłużyć Facebooka/Snapchata/Surfowanie po sieci/słuchanie muzyki jednocześnie bez żadnych zawiech, bo to co się dzieje na moim obecnym romie to jest gorsze niż tragedia, Snapchat potrafi tak zmulić telefon, że muzyka łapie freezy. Nie gram w gry na telefonie, jaki rom mi polecacie?

Oczywiście mam odblokowany bootloader.

Edytowane przez Domino5000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Filox

Jeśli zły dział to przepraszam, zmieniłem właśnie SGS II na SP i zastanawiam się czy wrzucać KK. Jak telefon działa na stocku, w przypadku SGS to masakra a tutaj? Czy sprawdzić kilka dni jak śmiga i wtedy myslec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KK na SP to zło, wgrywaj eXistenZ'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Filox

Dam stockowi tydzień, ale już mnie powoli denerwuje jeśli chodzi o multitasking. To moja leciwa S2 już lepiej daje sobie radę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ResQHD

Witam!

Obecnie mam CM11 - system działa płynnie przez pierwsze kilka dni po instalacji/reinstalacji, później tylko czysty koszmar (np. ustawienia uruchamiają się wolniej niż na Xperii U). Instalowałem kilka rzeczy które miały przyśpieszyć system (np. optimized dalvik), jednak one nie dają za dużo.

Z tego też powodu chcę zadać pytanie - jaki będzie najlepszy stabilny rom z features'ami z android'a 4.4? Chcę w końcu pokazać kumplowi który posiada Xperię Z, że nasza SP potrafi dorównać zetce. Mile widziane romy bazowane na stocku :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez ResQHD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darmi

MasterRom V5 WHITE & BLACK[207][Rooted/Deodexed/Zipaligned/Recovery]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry KK na SP chodzi lepiej niż stock. Ja siedzę na CM11 na LBL i jestem bardzo zadowolony, chyba jedyny mankament to brak wbudowanego radia FM, ale nie wszystkim powinno to przeszkadzać. Co do stocka, to czysty .205 i .207 są dosyć płynne (jak na stocka), upewnij się, że nie siedzisz na .201 lub jeszcze starszym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi