Skocz do zawartości
addz

Android a Windows mobile 6.5+

Rekomendowane odpowiedzi

addz

Ciężko zafascynowany androidem, zastanawiam sie nad kupnem jakiegos taniego chinskiego tabletu z androidem. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz... wszyscy zadaja pytanie jak podłączyc androida do windowsa, a ja zastanawiam sie czy da rade zrobic na odwrót.

Przybliżę jeszcze bardziej sytuację, Posiadam Samsunga I600 z windows mobile 6.5 i chciałbym go móc podłączać pod tablet jako modem. Na normalnej windzie służy do tego program activesync, a czy jest odpowiednik tego programu na androida?

Domyslam sie też ze zaraz dostane opierdul ze temat byl x czasu temu a ja nie szukałem dokladnie, ale spedzilem przy szukajce ponad godzine i nie znalazlem zadnych ciekawych rezultatów.

Ma ktoś informacje czy tak da sie zrobic? Bo to w sumie główny wykładnik tego czy wyposaże się w tablet z androidem czy netbook z windą. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcesz z i600 udostepniac internet dla andka? Nie masz jakiejs opcji tetheringu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed Deską używałem Toshiby g810 i pamiętam, że był program WiFiMobileRouter (czy jakoś tak), który tworzył na WM sieć WiFi, przez którą współdzielił internet. Z podłączeniem do tabletu może być kłopot, przez b. rzadkie hosty usb w tych urządzeniach.v Pamiętam też, że było pare programów robiących to samo przez BT...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    addz
    Chcesz z i600 udostepniac internet dla andka? Nie masz jakiejs opcji tetheringu?

no w opcjach telefonu jest program który współdzieli internet z komputerem, tylko wlasnie zastanawiam sie czy android bedzie to czytał.

Przed Deską używałem Toshiby g810 i pamiętam, że był program WiFiMobileRouter (czy jakoś tak), który tworzył na WM sieć WiFi, przez którą współdzielił internet. Z podłączeniem do tabletu może być kłopot, przez b. rzadkie hosty usb w tych urządzeniach.v Pamiętam też, że było pare programów robiących to samo przez BT...

masz na mysli program dla WM który tworzy łącze wifi i udostepnia go dla innych urządzeń? bo nie rozumiem. Jeśli tak można to chyba temat byłby wyczerpany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chodzi mi o tworzenie sieci wifi lub przez bt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    addz

no właściwie przez BT to nie jest problem, ale jestem w szoku ze mozna zrobic z telefonu router do WiFi :E

Własnie siedze i instaluje jakis programik na moim smarcie, jak to wypali to nie bede juz chyba niczego wiecej obecnie potrzebował :) no, moze oprócz tabletu z andkiem ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi