Skocz do zawartości
Mateusz01

Smartfon za ok. 500 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam telefonu do ok. 500 zł., chcę żeby posiadał takie cechy jak:

4 calowy ekran (lub większy),

procesor i grafika w średniej jakości oraz

zagęszczenie pikseli powyżej 220 ppi.

Oczywiście mogę pójść na jakiś kompromis względem cech telefonu lub względem ceny, czyli jeżeli będzie warto to mogę dać nawet te 550 zł., ale musi być naprawdę warto. Ja zastanawiam się nad takimi modelami jak LG L90, Huawei Honor Holly i ewentualnie używka Sony Xperia M2 Aqua.

Telefon musi być nowy, używek nie chcę, chyba że od sprawdzonego sprzedawcy gdyby miał Sony Xperia M2 Aqua w cenie do 550 zł. wtedy mogę się skusić, lecz telefon musi być też zadbany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zobacz na huawei ascend g620s

za 520zł widzialem w MediaMarkt

sam sie zastanawiam nad kupnem tego modelu

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadałem już taki telefon z mniej znanej firmy i niestety odkryłem ich najbardziej popularną wadę, chu***y serwis i nie w pełni przetłumaczone na język polski opcje. :) Irytują mnie takie rzeczy, więc jednak nie chcę telefonów tej firmy. Liczę na kolejne propozycje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie telefony mniej więcej są porównywalne i każdy z nich ma jakieś coś. L90 i Honor Holly nie mają LTE, Tylko Honor ma 16 GB ROMU. L90 ma najlepszą baterię. Sony M2 ma zoom cyfrowy. Oba Huawei'e mają dużo większą rozdzielczość ekranu. L90 i Holy mają IrDA. Sony najlepiej odtwarza muzykę. Najlepiej jakbyś pobawił się w sklepie każdym z tych modeli i wybrał najlepszy dla siebie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ratio

A może sony e4? Mam jego poprzednika i jestem zadowolona, a w nowej wersji popawili to co mi przeszkadzało. Bawiłam się telefonem u teścia, aż szkoda mi było że nie poczekalam trochę z kupnem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sony Xperia E4 według mnie wygląda dziwnie z tymi mocno zaokrąglonymi bokami, ale nie tylko wygląd mi się w nim nie podoba, bo ten procesor i grafika nie są nawet średnie. Bardziej kierowałbym się w stronę takich firm jak Alcatel, LG (bez przycisków z tyłu, bo to mnie denerwuje) i HTC. Dzięki za propozycję i nadal czekam na kolejne, jak narazie według mnie najlepszy jest LG L90, bo zarówno cena jak i jakość jest okej, ale poczekam na więcej propozycji, bo może znajdę coś jeszcze lepszego w tej samej cenie.

[Dodano: 13.06.2015 - 10:59]

LG Spirit (wersja h440n) - to chyba będzie mój nowy telefon. Przebija specyfikację nawet Sony Xperia M2 Aqua który jest o 200 zł. droższy. :) Bardzo mi odpowiada ten telefon, a przyciski z tyłu obudowy mimo tego, że mnie denerwują mogą być, bo ogólnie telefon jest lepszy i nie zrezygnuję z niego tylko dlatego, że ma te lipne przyciski za którymi nie przepadam. Co o nim sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to Spirit dostępny w dwóch wersjach: 3G z MediaTekiem w kolorze białym i tytanowym oraz LTE z Snapdragonem w kolorze złotym i tytanowym. To są chyba odpowiednio modele H420 i H440. Lepiej wybierz ten drugi. Moim zdaniem najlepiej prezentuje się wariant złoty, który wygląda na bogato, jakby był wykonany ze szczotkowanego aluminium. To solidny smartfon, ma dobre opinie użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może warto zatrzymać się przy Motoroli? Sam mam Moto G 4 G LTE. Jestem bardzo zadowolony. Zawsze myślałem o telefonie z Windows, po przykrej przygodzie z Androidem. Lecz ten akurat telefon okazał się strzałem w dziesiątkę.

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to Spirit dostępny w dwóch wersjach: 3G z MediaTekiem w kolorze białym i tytanowym oraz LTE z Snapdragonem w kolorze złotym i tytanowym. To są chyba odpowiednio modele H420 i H440. Lepiej wybierz ten drugi. Moim zdaniem najlepiej prezentuje się wariant złoty, który wygląda na bogato, jakby był wykonany ze szczotkowanego aluminium. To solidny smartfon, ma dobre opinie użytkowników.

Oczywiście miałem na myśli wersję najlepszą pod względem procesora i grafiki, czyli H440n. :)

Może warto zatrzymać się przy Motoroli? Sam mam Moto G 4 G LTE. Jestem bardzo zadowolony. Zawsze myślałem o telefonie z Windows, po przykrej przygodzie z Androidem. Lecz ten akurat telefon okazał się strzałem w dziesiątkę.

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Nie pasuje mi tutaj procesor i grafika która jest gorsza niż w LG Spirit (H440n), więc chyba ostatecznie zdecyduje się na tego LG.

Pozdrawiam i dzięki za propozycje, jeżeli już nikt więcej nie ma do dodania żadnej propozycji proszę o zamknięcie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi