Skocz do zawartości
K@millo

Fajny i przydatny gadżet

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie mi nie pasowało, że w telefonie takim jak G1 nie ma czegoś takiego jak wejście słuchawkowe mini jack.

Poprzedni mój telefon Nokia N95 miała oddzielne takie wejście a więc można było np. słuchać muzyki i ładować telefon, co przydaje się np. w nocy jak niechcący zapomnimy/zaśpimy i telefon rozładuje się przez noc.

Rozwiązanie jest i to całkiem fajnie zaprojektowane:

20090319084152.th.jpg

Mamy tu wejście 2x miniUSB, jedno dla oryginalnego zestawu słuchawek, drugie dla kabla usb/ładowarki ( i tutaj jest dioda sygnalizująca ładowanie ). Do dyspozycji są jeszcze wejścia miniJack i microJack ( to drugie nie potrzebne właściwie, ale od przybytku głowa nie boli w sumie )

Koszt takiej zabawki to ok 59zł na allegro. Ten prezentowany model to wyrób oryginalny od HTC, i musze przyznać ze bardzo ładnie i wygląda na solidnie zbudowany.

Polecam

Edit

najpierw wysłałem posta potem pomyślałem. Jak by moderator mógł przenieść posta do kategorii akcesoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus

Dobre by bylo do samochodu:

1. Ladowarka samochodowa

2. System Audio

Lub do domu na jakas mini imprezke, lub cos co potrzeba do muzyki, i boimi sie o utrate zasilania .

Z kablami sie ciezko pisze i utrudnia korzystanie...a co dopiero z takim klockiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dobre by bylo do samochodu:

1. Ladowarka samochodowa

2. System Audio

Lub do domu na jakas mini imprezke, lub cos co potrzeba do muzyki, i boimi sie o utrate zasilania .

Z kablami sie ciezko pisze i utrudnia korzystanie...a co dopiero z takim klockiem

polemizował bym. Nie jest taki duzy i bardzo leciutki, mi tam nie przeszkadza generalnie.

W samochodzie spisuje sie cacy, mini jack pod radio ( nuzyka i navi ) + ładowanie.

Na imprezach uzywam zamiast odtwarzacza CD...mniejszy i łatwiejszy w przenoszeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bronek

Jak dla mnie oba adaptery są za duże, przez co funkcjonalność ich spada oczywiście jeżeli chodzi o używanie ich w autobusie itp. telefon sam jest duży + taki 'adapterek' wystający z kieszeni. Mam nadzieje że HTC pójdzie w ślady SE i zrobi zestaw głośnomówiącym z odczepianymi słuchawkami co było by dosyć użyteczne, osobiście używam i polecam słuchawki typu EP z gumowymi końcówkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do samochodu to już lepiej transmiter bluetooth.

Ich ceny spadły, można już kupić za 85zł sztuka, np taki: http://allegro.pl/item681184574_og27_tr ... tooth.html

Muzyka przez bluetooth -> radio FM. Pozostaje wolne wejście na ładowanie.

Przy okazji dostajemy możliwość odtwarzanie muzyki z kart SD, pendrive przez USB i mp3 przez audio.

Oczywiście - idea G1 jako imprezowego boomboxa taki transmiter pokonuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak taki bajer sie na allegro zwie abym mogł zakupic sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem coś takiego na ebay. Właśnie dojechało, jutro sprawdzę czy działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm mi bardziej chodzi o taki gadżet jaki podał [email protected] gdyż takiego czegoś do szczęścia mi trzeba xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bimbol

@draffter przetestowales juz to urzadzonko, bo zastanawiam sie nad zakupem czegos podobnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi