Skocz do zawartości
19tdi

Kruger&Matz Live II - wyskakujące komunikaty błędów

Rekomendowane odpowiedzi

19tdi

Witam, jestem posiadaczem Kruger&Matz Live 2, pare miesięcy aktualizowałem andka do KitKata. Przez jakiś czas było całkiem ok, prócz tego, że dość często wyłączał się będąc w stanie bezczynności, ale przymykałem na to oko - powiedzmy.

Jednak wczoraj, z niewiadomych powodów, po odblokowaniu ekranu telefon zaczął dosłownie wariować.
    Zapętlające się komunikaty błędów np. "Niestety aplikacja Usługi Google Play/Kalendarz itd. została zatrzymana" albo "Niestety, proces android.process.acore został zatrzymany".

Nie mam praktycznie do niczego dostępu z powodu tych wyskakujących okien.
    Pisałem do serwisu K&M wiele nie pomogli, pewnie nie wiedzą o co chodzi.
    Wysłali mi link do innego softu, wgrałem przez recovery, lecz i to nic nie dało - w logach było: "symlink: some symlinks failed
    E:Error in /tmp/sideload/package.zip
    (Status 7)
    Installation aborted"

Dodam, że próbowałem chyba wszystkiego, począwszy od wipe'a od strony recovery, próbowałem też czyścić samymi ustawieniami fabycznymi z poziomu androida, nic to nie dało, nic się nie zresetowało.
    Miał ktoś z Was podobny problem?
    Ja nie mam pojęcia już co mogę zrobić.

Z góry dzięki, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na K&M Live2 też miałem samoistne wyłączenia się telefonu (kilka razy) i dopiero wyłączenie "Battery Guru" powiedzmy pozbawiło go tego problemu, obecnie telefon hula jak złoto, zero problemów. Na szczęście do wspomnianych przez ciebie komunikatów nigdy nie doszło. O ile masz taka możliwość, spróbuj "BG" wyłączyć i zobacz czy - wóz albo przewóz. Powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi