Skocz do zawartości
Cienko

Miui on gt540

Rekomendowane odpowiedzi

A może udostępnij ten rom to może inni tez coś pokombinują, dużo jest tu osób, którzy się na portach choć trochę znają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigBoy

Przecież jest tyle romów MIUI (niektóre jeszcze w całości niedokończone ale jakby je wszystkie złożyć to by śmigało):

Galaxy3

HTC Hero CDMA

X8

więc portować portować ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cienko

Jest na hero? czemu ja się z nim nie spotkałem -,-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigBoy

Ten link co dał DevSwift na 1 stronie tego tematu jest do paczki która została zrobiona pod HTC Hero CDMA ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CaG0

Sam dziś z nudów pobawiłem sie trochę portem z x8 i niestety za dużo to nie dalo, system łapie bootloopa i coś mu nie pasuje z bibliotekami, za cholere nie chce ich wczytać mimio podmienienia z OpenSwifta Quaraxa, CM7 Mur4ika czy nawet z 2.1, o to log:zrzutekranuud.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorry, że odpowiadam dopiero teraz, ale nie miałem u siebie neta, a wtedy co pisałem post byłem u znajomego.

tak wydaje mi się dlatego, że MM ma słabsze "wnętrzności" jak reszta androidów obsługujących MIUI oficjalnie.

ale skoro są porty na np. X8 to czemu by z nich nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się do Was :)

Pracuję nad nowym wskaźnikiem baterii z miui 1.7.15, screen:

miui.png

Sęk w tym, że jestem w stanie wstawić tylko animowany lub stały obraz, za nic w świecie nie chce mi czytać zmieny poziomu baterii.

Załączyłem poniższy plik do status_bar.xml no ale nie radzi sobie z czytaniem 'napięcia', pomyślałem, że SystemUI.apk nie ma uprawnień do czytania baterii, ale jest w nim przecież normalny wskaźnik, więc musi mieć.

stat_sys_battery_miui.xml

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
    <level-list
     xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android">
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_0" android:maxLevel="2" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_5" android:maxLevel="7" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_10" android:maxLevel="12" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_15" android:maxLevel="17" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_20" android:maxLevel="22" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_25" android:maxLevel="27" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_30" android:maxLevel="32" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_35" android:maxLevel="37" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_40" android:maxLevel="42" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_45" android:maxLevel="47" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_50" android:maxLevel="52" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_55" android:maxLevel="57" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_60" android:maxLevel="62" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_65" android:maxLevel="67" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_70" android:maxLevel="72" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_75" android:maxLevel="77" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_80" android:maxLevel="82" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_85" android:maxLevel="87" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_90" android:maxLevel="92" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_95" android:maxLevel="97" />
       <item android:drawable="@drawable/stat_sys_battery_miui_100" android:maxLevel="100" />
    </level-list>

Jedyny pomysł jaki mam obecnie to po stronie frameworku usunąć domyślną baterię i dodać tam grafiki i nowy wpis do SystemUI, ale wtedy inne motywy się ludziom posypią, bo stracą wskaźnik baterii. No i to wcale nie da mi gwarancji, że SystemUI zacznie czytać staty z frameworku, ale umiejscowienie ich w frameworku daje większe szanse..IMO

Edytowane przez ZduneX25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roszak

A jak by tak do CM7 dokleic appsy z MIUI przerobione na HVGA? Appsy sa, widzialem w dziale GT540. Radio z MIUI nawet jest uzywane w CM7. W koncu MIUI jest oparte o CM7. Gorzej z frameworkiem. Ale wtedy to mozna dac do oryginalnego grafiki z MIUI.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CaG0

Coś takiego robią chyba na Spice, ale strasznie strasznie dużo z tym roboty, trzeba podmieniać prawie wszystkie grafiki. A najgorsze chyba będzie uruchomienie launchera.

Sent from my LG GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi