Skocz do zawartości
Wolus

Custom Rom do Kazam 4.5 TV ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wolus

Witam,

posiadam telefon marki Kazam TV 4.5. Niestety rom który jest od plusa nie ma tak podstawowych aplikacji jak np. ygps. Nie działa mi także GPS tzn. bardzoooo wolno łapie fixa jednak po złapaniu sygnału następuje zgubienie sygnału i po chwili znów połączenie z satelitami. 

Poszukuje romu który będzie normalnie łapał fixa i utrzymywał połączenie z satelitami.

Czy ktoś może zrobić taki rom ? Niestety nie za bardzo wiem jak się za takie coś zabrać więc wolał bym aby ktoś z was to zrobił albo chociaż powiedział od czego zacząć portowanie i jakiego romu użyć.

Osobie która będzie w stanie stworzyć dla mnie w miarę normalnie działającego roma z gpsem mogę nawet zapłacić za pracę :)

Liczę na pomoc albo jakieś oferty :)

Edytowane przez Wolus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam kazama4.5 tv ,który moze sie komus przydac na częsci lub do naprawy,telefon wypadł mi z kieszeni i nie chce sie uruchomic,z telefonem wszystko wizualnie jest w porzadku,ekran nie jest pobity ani pekniety,jedynie tylna klapka nie łapie jednego zatrzasku,chciałbym za niego jakis inny starszy uzywany fon z androidem lub jakis na klawisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi