Skocz do zawartości
SBKnr1

myphone cube nie da sie zrobić root'a

Rekomendowane odpowiedzi

SBKnr1

Witam Forumowiczów

Jestem nowym członkiem i od niedawna także posiadam myphone cube na adroid kitkat 4.4.2 i próbowałem zrobić root'a na każdy sposób podany na forum lecz nie mogę nic z tym zdziałać. Jak robię przez iroot'a to pracuje pracuje az na telu pokazuje mi komunikat Root filed i telefon sie restartuje. Próbowałem już także przez strony internetowe w telu go zrootować lecz nic to nie daje. Niewiem co jeszcze mam zrobić aby był root. jenak juz niedawno udoło mi sie zrobić root'a, pousuwałem odrazu brandy z play'a lecz z dnia na dzień root tak jakby znikł i żaden root checker go nie wykrywa więc zarajestrowałem się tu na forum i otworzyłem temat może mi ktoś pomoże.

POMÓŻCIE MI PLISSS

Pomożecie mi ?????????? Bardzo was prosze o to

Edytowane przez positivepl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij apkę KingoRoot na telefon nie na pc i z poziomu teleonu spróbuj zrootować. Jak to nie pomoże to nwm co to może być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SBKnr1

NIby kingo root pisze ze rooted myphone cube ale nie ma roota nic ani troche ściaga mi apki z kingroota to chińskie badziewie i nic. 
    Może ktoś ma jeszcze jakiesik propozycje co moge zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Debugowanie masz włączone xD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SBKnr1

ależ i mam zawsze odświeżam by nie było tak że nie ma debugu ale i tak jest cos nie tak w iroot'cie dochodzi do 85% i nie rootuje tela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SBKnr1

Telefon padł kompletnie. :-( 
    Pierw chcialem mu dać moda "clockworkmod". Dałem mu nowe recovery zrobiłem wszystko według instrukcji użytkownika j_olkowski lecz padł mi dotyk i nic nie mogłem poczynić po jakiś 10 minutach padł cały tel i nie dało sie go nawet właczyć jak również nie reagował na kabelek badź ładowanie. Tela zaniosłem dzisiaj do Playa i zobaczymy co powiedza, czy coś z tym zrobią czy nic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SBKnr1

Witam po dugiej przerwie. 
    Dzisiaj odberałem telefon z serwisu PLAY i uznano mi gwarancje wiec root mi jej sie nie pozbył lecz w to watpiłem żeby root nie pozbył mi gwarancji. Dzisiaj na nowo zrobiłem roota z KingRoot i wszystko poszło ok odrazu zrobił mi sie root lecz nadal nie moge zainstalować binary dla SuperSU może ktoś by mi w tym pomógł niby nic a jednak zawsze może ktoś pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi