Skocz do zawartości
wil3

Aktualizacja do 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

wil3

Udało mi się zresetować telefon zdalnie ze swojego konta na motorola.com (Android Device Manager nadal nie widzi urządzenia) i mogę potwierdzić, że nie da się używać telefonu, jeśli się nie poda poprzedniego konta, na którym działał. Czyli Kill Switch w pełnej okazałości :) fajnie, że to dodali w 5.1.

EDIT: przetestowałem trzy scenariusze: wipe zdalny ze strony motorola.com, wipe z recovery oraz resetowanie z poziomu systemu (ustawienia->kopia i kasowanie danych). W dwóch pierwszych przypadkach po uruchomieniu należy podać dane poprzedniego konta, które było używane z telefonem, w trzecim przypadku można normalnie korzystać z urządzenia bez podawania poprzedniego konta. Czyli w przypadku kradzieży/zagubienia telefonu i POD WARUNKIEM posiadania blokady ze wzorem/pinem/hasłem nowy właściciel (znalazca lub złodziej) nie będzie miał z telefonu pożytku.

Edytowane przez wil3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ludi72

Witam, wiem, że to nie miejsce na to ale mam problem z telefonem od at&t. Mianowicie po aktualizacji do 5.1 telefon momentalnie stracił możliwość zmiany trybu sieci. Domyślnie pracuje na 3G, nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Dodam, że na kitkacie wszystko było w porządku ;( z góry dziękuje, za jakieś rady ;)

Sent from my XT1058 using Tapatalk

Witam, wiem, że to nie miejsce na to ale mam problem z telefonem od at&t. Mianowicie po aktualizacji do 5.1 telefon momentalnie stracił możliwość zmiany trybu sieci. Domyślnie pracuje na 3G, nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Dodam, że na kitkacie wszystko było w porządku ;( z góry dziękuje, za jakieś rady ;)

Sent from my XT1058 using Tapatalk

ff28520a2b164053b555eadb99fa6c4d.jpg

system odebrał mi możliwość zmiany trybu pracy sieci. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego XT1058 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xdziUnia92
    Zdjęcia dodajemy w spoilerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab

@up

Ustawienia fabryczne/hard reset zrób i daj znać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi