Skocz do zawartości
franekmat

Przechodzisz do Play? Chcesz uzyskać dodatkowe minuty? Zajrzyj tutaj ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Play wprowadziła ofertę "Jeszcze lepsze warunki w Play". Zgodnie z jej regulaminem jeżeli osoba przechodząca z do Play z innej sieci (np. Orange, Plus, T-Mobile itp.) zostanie polecona przez osobę już będącą w Play otrzyma dodatkowy bonus, który w przypadku:

a) podpisania umowy LongPlay II 29; LongPlay II 49 (Stan Darmowy 29, Stan Darmowy 49, All inclusive 39, All Inclusive 59 zł, All inclusive MAX 45, All inclusive MAX 65) otrzyma:

- pakiet 50 minut odnawianych co miesiąc przez 6 Okresów Rozliczeniowych (czyli razem 300 minut), które można wykorzystać na rozmowy wychodzące do wszystkich Polskich sieci

b) podpisania umowy LongPlay II 69; LongPlay II 99; LongPlay II 129 (Stan Darmowy 69, Stan Darmowy 99, Stan Darmowy 129, All inclusive 79, All inclusive 109, All inclusive 139, All inclusive MAX 85, All inclusive MAX 115, All inclusive MAX 145) otrzyma:

- pakiet 100 minut odnawianych co miesiąc przez 6 Okresów Rozliczeniowych (czyli razem 600 minut), które można wykorzystać na rozmowy wychodzące do wszystkich Polskich sieci

c) podpisania umowy Play Mixtura III 30 otrzyma:

- pakiet 50 minut odnawianych co miesiąc przez 2 Okresy Rozliczeniowe (czyli razem 100 minut), które można wykorzystać na rozmowy wychodzące do wszystkich Polskich sieci

d) podpisania umowy Play Mixtura III 45 otrzyma:

- pakiet 70 minut odnawianych co miesiąc przez 2 Okresy Rozliczeniowe (czyli razem 140 minut), które można wykorzystać na rozmowy wychodzące do wszystkich Polskich sieci

e) podpisania umowy Play Mixtura III 60 otrzyma:

- pakiet 100 minut odnawianych co miesiąc przez 2 Okresy Rozliczeniowe (czyli razem 200 minut), które można wykorzystać na rozmowy wychodzące do wszystkich Polskich sieci

Play Fresh nie jest brany pod uwagę!

Dodatkowo osoba polecająca (w tym przypadku ja ;)) będzie miała szanse na wygranie takiej nagrody jak Sony Ericsson Xperia X8, czy PlayStation 3.

Dodatkowo dla osoby, która zdecyduje się wybrać mnie jako osobę polecającą proponuję:

- pochwały na forum (od minum 1 do więcej :P, w zależności od przydatności postów dla innych użytkowników

- inne bonusy, typu doładowanie do uzgodnienia na pw

Wystarczy tylko podać mi swój numer telefon, ja zaniosę go do Salonu Playa ;lub wpiszę za pomocą "Play24" i moje pośrednictwo się kończy.

Wtedy wkraczacie Wy, wysyłacie SMS o dodwolnej treści pod numer: 530 201 202 i otrzymany kod podajecie pracownikowi salonu Playa razem z moim numerem telefonu podczas podpisywania umowy.

Strona główna operatora Play:

http://www.play.pl/pl/

Regulamin oferty:

http://www.play.pl/pl/promocja/przejdz-do-play/play-abonament/promocja-dla-poleconych/index.html

http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Jeszcze_lepsze_warunki_w_Play_12-04-2011.pdf

Jeśli doceniacie moją pracę jako:

- twórcę YoungDroida

- twórcę romów data2system na lg swift

- założyciela petycji w sprawie aktualizacji LG GT540 do Android 2.2 :P

Będę wdzięczny jeżeli skontaktujecie się ze mną w sprawie opisanej w tym temacie ;).

Pozdrawiam

Edytowane przez franekmat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chcę podpisać umowę przez internet. Czy ta promocja obowiązuje przy takiej możliwości? czytałem regulamin, ale wydaje mi się, że nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 99% się da ;). W celu uzgodnienia szczegółów zapraszam na pw ;).

Wystukane z mojego Swifta przy użyciu Tapatalk.

Edytowane przez franekmat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Łazan

sorry że odkopuję, ale jest taka możliwość jak przenoszę dwa numer na raz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że nie powinno być problemów, ale nigdy nic nie wiadomo ;). Jakbyśmy się szybko dogadali na pw, to jeszcze dzisiaj mógłbym Ciebie polecić ;).

Wystukane z mojego Swifta przy użyciu Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka, zebrałeś już odpowiednią ilość osób do wygrania Playstation? Mogę się podpiąć pod temat i być polecającym? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzę że play pnie się w górę;) ja  teraz jestem w plushu ale myślę o wzięciu telefonu na firmę i chyba oferta w play odpowiada mi najbardziej, a jak u nich ogólnie z zasięgiem i LTE? czytałam tu http://opinie.info.pl/opinie/play/392 że ludzie sobie chwalą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marija Kcz

Poczytaj sobie fb to zobaczysz jak sobie chwalą :D Play to najgorszy chłam jaki może obecnie być najgorszy zasięg i oferta. Jeśli chcesz dobrą ofertę dla firm to bierz T-Mobile albo Orange i nie będziesz mieć żadnych problemów z zasięgiem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PZLT

@piotrzet23

Widzę że masz dosyć poważne problemy emocjonalne z jednym z operatorów. Dyskusja z takimi osobnikami w zasadzie jest bezcelowa, ale:

- z zasięgiem to bywa różnie - są lokalizacje w których znakomicie sprawdza się jeden operator, w innych lokalizacjach inny.

- jeśli chodzi o usługi - cóż, akurat Play (na sieci własnej) przeważa nad pozostałymi - co wynika wprost z podejścia do budowy sieci. Najprościej rzecz ujmując P4 (Play) praktycznie na większości swoich masztów stawia komplet LTE (i dodatkowo UMTS), gdy N! (Orange i T-Mobile) jest dopiero na początkowym etapie dowieszania do LTE1800 pozostałych pasm (LTE2100 zdaje się nawet jeszcze nie ruszyli), a Plus (Aero2 i Sferia) zdaje się przysypiać rozbudowę sieci.

- poziom usług - cóż znowu kulą w płot trafiłeś - zarówno awaryjność jak i czas awarii N! bije na głowę nawet Plusa. Jest to zresztą naturalne bo serwisują sprzęt od rozmaitych dostawców z rozmaitych epok.

- poziom obsługi klienta - tu poprzestanę na własnych doświadczeniach z T-Mobile - najprostsza sprawa - poprawne wystawienie faktury udaje się przeciętnie po 3-4 reklamacjach, realizacja usług z umowy wydaje się przerastać ich możliwości. Jakiekolwiek kwestie techniczne - nie znajdziesz partnera do dyskusji.

- oferta - to już jest bardzo indywidualna sprawa. Każdy lubi co innego, każdy ma nieco inne potrzeby i budżet. Generalizowanie że jeden jest lepszy niż inni jest, moim zdaniem, nadużyciem, a pisząc dosadniej głupotą.

Dla jasności - Ten post to tylko reakcja na idiotyzmy jakimi się posługujesz. Nie chodzi tu o wykazywanie wyższości ani gorszości żadnego z operatorów.

@Marija Kcz po prostu kup starter i sprawdź. Możesz też np. zajrzeć na stronę Lokalizacja stacji bazowych telefonii komórkowej żeby sprawdzić jakich operatorów masz w pobliżu miejsca gdzie mieszkasz, pracujesz, przebywasz i na co od nich możesz liczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PZLT

Czytaj to co piszę bo masz problemy widzę. Zasięg jest najgorszy i to widać po mapkach zasięgu czy ilości nadajników na danym terenie przykład plus nadajników 40 a play nawet połowy. Owszem wszystko jest zależne od lokalizacji natomiast sieć komórkowa to sieć mobilna a nie stacjonarna żeby siedzieć w jednym miejscu i się zachwycać że w jednym miejscu działa dobrze. Co do N! ilość awarii jakoś nie odbiega od tego co jest w play i zdarzają się na podobnym poziomie. Co z tego że dają na nadajnikach LTE 1800 jak mają inne częstotliwości które nie są po zapychane. LTE+ w play to nie raz są prędkości rzędu 1-2 Mb/s a w N takie prędkości są na 3G. Jakoś nie widzę żebym się wypowiadał o pozimie usług bo to niestety w każdej sieci kuleje i zależy na jakiego konsultanta się trafi. Oferta jest najgorsza co wystarczy porównać przykład 25zł prepaid play 6GB sms i połączenia no limits, plus 12 GB sms i poł no limit nie wiem czy są MMS, Heyah 10 GB i wszystko no limits nie mówię już o cenach telefonów które w play są zaporowe. I tutaj nie ma znaczenia co kto lubi bo mówimy o porównaniu dokładnie tego samego więc jest coś tańsze albo nie. Akurat mam do czynienia z T-Mobile i Orange i miałem raz naliczony źle internet jeden telefon i sprawa załatwiona natomiast żeby znaleźć kogoś kompetentnego to nie raz trzeba 3-4 razy dzwonić ale tak jest w każdej sieci o czym wspomniałem. Tak wiem play szuka teraz takich osób które będą ich bronić bo się zaczął odpływ klientów przez zasięg i słabe oferty ale taki kit możesz sobie pisać na forum play a nie tutaj. 

Edytowane przez piotrzet23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi