Skocz do zawartości
XxDAYMIANxX

Słuchawki nie wchodzą do końca

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mój problem jest taki, że słuchawki nie wchodzą końca. W tablecie miałem podobnie ale po użyciu sporej siły wchodziły, ale w telefonie boję się tak mocno próbować a czytałem, że można sobie popsuć płytę główną, wejście itd.

Dodam, że wejście działa tak od początku, czyli to raczej nie jest wina brudu.

Pytanie moje jest takie- Macie tak samo? I jeżeli tak, próbowaliście na siłę włożyć całe? A jeżeli nie, to radzicie próbować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od słuchawek. jedna mają jack dłuższy, inne krótszy (wystarczy kilka mm różnicy). U mnie panasonici jedne wchodziły, ale wystarczyło trącić żeby wyskoczyły, a z kolei TDK siedzą mocno, że utrzymają telefon w powietrzu. Kup inne słuchawki albo przejściówkę... ale najpierw sprawdź, żeby ona pasowała- każdy telefon ma swoje bolączki :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do słuchawek, dotyczy to tych z zestawu, 2 podobnych oraz Sennheiser HD 202. Spróbuję sprawdzić głębokość wejścia w telefonie i porównać do długości wtyczek.

Głębokość wejścia jest równa długości wtyczki czyli trzeba spróbować włożyć do końca jeszcze mocniej. Potem spróbuje i napiszę, może komuś się przyda.

Edytowane przez XxDAYMIANxX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem ten problem po zakupie. Zarówno z seryjnymi jak i moimi Senkami HD201. Użyłem siły, żeby dopchnąć do końca i działa już prawie rok bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi