Skocz do zawartości
mhm

Kontakty (daty) vs kalendarz

Rekomendowane odpowiedzi

wawroo

w menu ustawienia aplikacje czysc dane pozycji "pamiec kalendarza" a nie "kalendarz", bo nie wiem czy to jasno napisalem wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mhm
    w menu ustawienia aplikacje czysc dane pozycji "pamiec kalendarza" a nie "kalendarz", bo nie wiem czy to jasno napisalem wczesniej

Niestety, nie pomogło :( No nic. Zastosowałem proteze w postaci aplikacji EboBirthd. Znalazła w kontaktach wszystkie daty urodzin oraz rocznic i mam nadzieję, że będzie ostrzegała o terminach :) Może Motorola się zdecyduje na wypuszczenie upgradu do 2.3 i problem z kalendarzami się rozwiąże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wawroo

czytalem w necie ze ten sposob z wyczyszczeniem danych "pamieci kalendarza" (czyli ze znikaja wszystkie wpisy i kalendarz jest czysty jak z fabryki) i potem synchro z kalendarzem gmail w sieci kopiuje wszystko do telefonu lacznie z urodzinami itp. I ze jest to w tej chwili jedyna skuteczna metoda. W kazdym razie u mnie na fabrycznym froyo dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w tym niestandardowym kalendarzu z datami urodzin da się ustawić powiadomienia? Gdy klikam w przeglądarce "powiadomienia" w rozwijanej liście przy tym kalendarzu przenosi mnie od razu do szczegółów ustawień. Jest jakiś inny sposób, by kalendarz automatycznie przypominał o nadchodzących urodzinach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krisop

A czy jest jakieś obejście aby kalendarz pokazywał urodziny kontaktów z innych grup niż Moje Kontakty ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki bardzo ;)

u mnie pomogło. mam LG L9 z And 4.1.2 v. P76020i.

jak wchodziłem w APLIKACJE/WSZYSTKIE/KALENDARZ - nic to nie dawało!

dopiero APLIKACJE/WSZYSTKIE/PAMIĘĆ KALENDARZA - pomogło :)

później konieczna jest synchronizacja.

dziękuję za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi