Skocz do zawartości
Marcin Grucza

Galaxy Grand Neo - telefon zakupiony w Holandii, zawiesza i wyłącza się. Po Hard Reset brak języka polskiego.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Potrzebuję pomocy odnośnie telefonu Samsung Galaxy Grand Neo.

Telefon zakupiony w Holandii, pół roku temu, (miał wgrywany w serwisie, język polski), wersja Androida 4.2.2.

Od ok. dwóch miesięcy zaczął się zawieszać, wyłączać, nie reagował na dotyk, strasznie "świrował".
    Pytałem w serwisach i wszyscy jednogłośnie mówili że nie wiedzą dlaczego i nie chcieli się podejmować żadnych napraw. Sugerowali powrót do ustawień fabrycznych lub w ostateczności wgranie ponownie softa.

Tak więc wróciłem do ustawień fabrycznych i nie dość że to nic nie pomogło to jeszcze straciłem język polski.

Proszę o pomoc jak zrobić reinstall softa i jak zrobić spolszczenie... przyznam że jestem zielony, więc proszę "łopatologicznie", krok po kroku.

Pozdrawiam,
    Marcin

Ponawiam pytanie... Troszeczkę czytałem na ten temat i dowiedziałem się że trzeba wgrać "ROM".
    Znalazłem krótki poradnik... Proszę o ocenę: http://supportsamsung.pl/topic/11550-guidei9060-pordanik-flashowania-dla-i9060-galaxy-grand-neo/

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Złamany pkt. 4.3 Regulaminu Forum. Tytuł tematu poprawiony ze względu na krótki staż użytkownika Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi