Skocz do zawartości
Marcin Grucza

[ZAMKNIĘTY]Galaxy Grand NEO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Potrzebuję pomocy odnośnie telefonu Samsung Galaxy Grand Neo.

Telefon zakupiony w Holandii, pół roku temu, (miał wgrywany w serwisie, język polski), wersja Androida 4.2.2.

Od ok. dwóch miesięcy zaczął się zawieszać, wyłączać, nie reagował na dotyk, strasznie "świrował".

Pytałem w serwisach i wszyscy jednogłośnie mówili że nie wiedzą dlaczego i nie chcieli się podejmować żadnych napraw. Sugerowali powrót do ustawień fabrycznych lub w ostateczności wgranie ponownie softa.

Tak więc wróciłem do ustawień fabrycznych i nie dość że to nic nie pomogło to jeszcze straciłem język polski.

Proszę o pomoc jak zrobić reinstall softa i jak zrobić spolszczenie... przyznam że jestem zielony, więc proszę "łopatologicznie", krok po kroku.

Pozdrawiam,

Marcin

[Dodano: 17.06.2015 - 16:30]

Przepraszam jeżeli temat dodałem w złym miejscu

Zapewne opcji różnych rozwiązań jest wiele, proszę o wybranie tej najbardziej popularnej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

Dubel z tym: http://forum.android.com.pl/topic/235614-galaxy-grand-neo-telefon-zakupiony-w-holandii-zawiesza-i-wylacza-sie-po-hard-reset-brak-jezyka-polskiego/. W związku z tym, że we wcześniejszym temacie padły już odpowiedzi, ten wątek przenoszę do kosza.

Pozdrawiam

Aleksandra

[Dodano: 25.06.2015 - 20:44]
    Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x