Skocz do zawartości
Karol Kuśmierz

Telefon restartuje się podczas ładowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pewnego razu z jakiejś przyczyny nie miałem w ogóle wolnej pamięci wewnętrznej (ilość i wielkość appek nie odpowiadała ilości wolnej pamięci), więc postanowiłem zrobić format pamięci wewnętrznej. Problem z wolnym miejscem się naprawił oczywiście, lecz od tamtego czasu smartphone samowolnie restartuje mi się podczas ładowania go. Tylko, i wyłącznie, podczas ładowania telefonu. Raz na ładowanie, czasem dwa razy (z tego co zauważyłem to głównie w pobliżu 60 i 80%). Drugi format nie pomógł. W czym tkwi problem i jak go naprawić? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Jaki Rom?

Próbowałeś factory reset?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

A podczas ładowania nie nagrzewa się nadmiernie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wgrywałem na nim żadnych romów. Jest to stockowy sense 6 na androidzie 5.0.1. A poprzez format miałem na myśli factory reset. To właśnie od factory resetu pojawił się ten problem i ponowny factory reset nie pomógł.

Co do nagrzewania no to nagrzewa się, ale nie wydaje mi się żeby nagrzewał się bardziej niż przed factory resetem. A poza tym, podczas grania chociażby w Hearthstone, myślę że nagrzewa się bardziej ( w szczególności podczas jazd na prawko, kiedy słońce świeci max, telefon jest niczym patelnia ) a mimo to się nie nagrzewa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wgrać przez RUU czysty soft, jak to nie pomoże to serwis. Mogło dojść do uszkodzenia portu USB a łączenie tego z FR może być zwykłym zbiegiem okoliczności. Walnięty port USB często wywołuje restarty, czasem na bodziec czasem samoczynnie, zależy od charakteru uszkodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi