Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

tytaa

telefon wysłany 3.9 z powodu żółtych plam na ekranie, dzisiaj telefon powrócił z wymienionym frontem, ogólnie jestem zadowolony z pracy serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że denerwował mnie moim zdaniem słabo działający GPS - urywający sygnał co kilkanaście, kilkadziesiat minut na różny czas co czasami było irytujące - poza tym położony obok Samsunga S3 miał widocznie słabszy sygnał GPS, z mniejszą ilością satelit się łączył.

Dziś wrócił po dwóch tygodniach - co mnie zdziwiło wymienili płytę główną - jest adnotacja o innym IMEI, baterię i "przód ubudowy" cokolwiek to znaczy bo nie widzę na pierwszy rzut oka o jaką część chodzi.

Zobaczymy jak z samym GPS, póki co w domu szybko złapał sygnał - ale wygląda na poważną naprawę skoro wymienili płytę - ciekawe czy zasadnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj problem z odstajacym wyświetlaczem dalej zostal nie naprawiony. Odebralem dzis telefon i na jutro lub piatek bede mial gotowe pismo o wymiane telefonu na nowy. Telefon z tym pismem mam wyslac do Mławy ? Tzn jak bede zamawial kuriera. jakies wskazówki dla mnie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wymienili czy nie? Masz na piśmie od serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moj problem z odstajacym wyświetlaczem dalej zostal nie naprawiony. Odebralem dzis telefon i na jutro lub piatek bede mial gotowe pismo o wymiane telefonu na nowy. Telefon z tym pismem mam wyslac do Mławy ? Tzn jak bede zamawial kuriera. jakies wskazówki dla mnie ? :)

tzn prawdopodobnie tam gdzie kupowałeś telefon a oni go wyślą do serwisu żeby to jeszcze raz sprawdzili i jak dalej nie naprawią to muszą wymienić na nowy tylko że to już sprawa sklepu u którego kupowałeś telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzecznik Praw Konsumenta powiedzial ze musze wyslac to pismo z telefonem prosto do Mławy. Kurier zamowiony na jutro teraz tylko upchac to wszystko w tym malym pudeleczku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to i ja napiszę,własnie mi przywieźli moją g2,oddałem 15 odebrałem 26 września

Co do naprawy,wymienili głosnik taśmę na płycie (zniekształcona mowa podczas połaczenia)baterie i klapke oraz kabel usb,także miałem szczęscie bo z klapka i baterią było wszystko ok jednak wymienić nie zaszkodzi :E

Jednak co do serwisu tragiczny kontakt nic nie wiedzą informacji nie uaktualniają po prostu dramat,i opakowanie...telefon zapakowałem w 2 folie bąbelkowe a oni po prostu od tak pudeło do folii dhl i tyle :niepewny::niepewny::|:|:< ważne że telefon cały i naprawione i wymienione pół telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    telefon zapakowałem w 2 folie bąbelkowe a oni po prostu od tak pudeło do folii dhl i tyle

No to jest prawda, jak L9 wysyłałem to opakowałem jakby to jajko było, a przyjechało w pogniecionym pudełku - od razu kuriera zatrzymałem że nie będę po niego dzwonił jak jest uszkodzony - niech czeka. Jakby ciężko było to lepiej zabezpieczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beckham

Mi naprawiali 1,5 tygodnia telefon ogólnie jestem zadowolony, telefon wrócił w takim stanie jak wysłałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po telefon wczoraj przyjechal kurier DHL. telefon zapakowany w orginalne opakowanie razem z pisamami(jakos sie zmiescily) a pudoelko zapakowane po jeszcze jedno po starym Lumixie :D wypchane gazetami na sztywno. Maja 2 tygodnie od dostania paczki na decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi