Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jestem nawet zadowolony z serwisu. Oddałem telefon w piątek na wymianę zbitego wyświetlacza a w środę był gotowy. Jedyną wadą było to że na papierach serwis czynny jest do 20 a w rzeczywistości do 19 i się odbiłem :(. Nawet udało mi się zbity wyświetlacz sprzedać na allegro choć nie wiem po co komuś może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piter123 poczytaj sobie moje posty :) mi tez odstaje ekran. Wyslalem go po raz kolejny zeby wymienili telefon bo po poprzedniej wkurzylem sie i napisalem maila do dzialu reklamacji i kazali mi wyslac z dopiskiem do rak włąsnych jakiejś tam baby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jak mam jako dowod zakupu zwykly paradon z Play bez nr imei i niepodbita karte gwar to przyjma mi tel do naprawy. Pytam tylko tych ktorzy tak robili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Pójdź do play żeby Ci podbili.

CM 11 , Enigma v1.06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chyba musze isc do tego w ktorym byl zakupiony tel, a on jest na drugim koncu Polski...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

nie, to nie ma znaczenia

CM 11 , Enigma v1.06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam problem z moim LG G2 a mianowicie często gubi zasięg. Wcześniej korzystałem z galaxy s 2 w play i w domu gdzie jest słaby zasięg zawsze były te dwie kreski, natomiast tutaj często jest czerwona ikonka i brak zasięgu, teraz leżę cały czas w łóżku przez chorobę i jak z niego korzystam to też nie ma zasięgu muszę podnieś go do góry. Albo jak ma 3 kreski i chwycę go prawą dłonią na dole to momentalnie spada i znowu czerwona ikonka. Jak jestem w Krakowie to jest max ale też jest tak, że nie potrafi utrzymać liczby kresek tylko skacze z 4 na 1 itp. Po za tym jak słucham muzyki na słuchawkach i ktoś do mnie zadzwoni to mnie w ogóle nie słyszy. Chciałbym z tych powodów oddać telefon do naprawy, tylko teraz gdzie. Telefon wziąłem w abonament jakieś 3 tygodnie temu w Orange. Zamówiłem przez internet, nie kupowałem w salonie. I teraz mam go oddać na gwarancję do serwisu LG czy kontaktować się z operatorem? A jeśli do serwisu to szybciej będzie np. oddać w Krakowie czy zamawiać kuriera?

I jeszcze jedna sprawa, nie mogę wrócić do galaxy s 2 jeśli oddam na gwarancję LG G2 bo tutaj jest mniejsza karta, czy w takim wypadku dostanę w salonie jakąś zastępczą? Czy jestem skazany na bycie bez telefonu? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj g2 tez reaguje jak Twoj. Oglonie to chyba juz jest tak uroda tego modelu bo tez sie kiedys o to dopytuwalem czy inni tez tak maja.

Co do serwisu to mozesz oddac tel w kazym salonie orange, ale tam go troche potrzymaja nim wysla. Najszybciej jest zamowic kuriera bo od razu tel trafia do serwisu, no i nie musisz nigdzie chodzic, bo odbierze go z domu i tam tez odwiezie.

Jezeli nie masz przejsciowki z microSim do zwyklego rozmiaru, to najprosciej bedzie udac sie do kiosku czy byle jakiego salonu i kupic (lub dostac za free w salonie) starter w ktorym bedzie w/w przejsciowka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pawelek696 a nie chciałeś oddać do serwisu? Może warto spróbować. Ja pomyślałem, że oddam bo brat kupił w tamtym roku lg l9 i caly czas miał brak zasięgu, oddał do serwisu, wymienili mu płytę główną chyba i działa super teraz. A serwis w sumie mam 10 minut od uczelnii na lea w Krakowie, a wiadomo do którego serwisu kurier zabiera telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Kurier odbiera do serwisu do Mlawy. Nie chcialem oddawac bo nie bylo to bardzo uciazliwe. Tak, jak zauwazyles problemy z zasiegiem sa tylko wtedy gdy trzymasz tel za dolna czesc, wiec da sie do tego przyzwyczaic... Obecnie juz nie posiadam g2 i jestem szczesliwym posiadaczem lg G :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi