Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jakiś czas temu telefon spadł mi na kostkę brukową z wysokości ok 40cm (cholerny bawełniany dres...). Dopiero po kilku tygodniach zauważyłem 3 obtarcia w okolicach rogów telefonu. Najgorzej wygląda ten na zdjęciach. Pozostałe na pierwszy rzut oka są w dobrym stanie, dopiero po dokładnym przyglądaniu się widać drobne, pojedyncze zadrapania + powierzchowne, ledwo widoczne ok. 2mm pęknięcie wzdłuż wyjścia mini jack.

Chciałbym oddać telefon ze względu na minimalny bleeding i skrzypiącą tylną klapkę - usterki zdiagnozowane przeze mnie jeszcze przed nieszczęsnym upadkiem. W dodatku jak na nieszczęście bleeding występuje w rogu wyświetlacza zaraz nad tym najbardziej zdezelowanym miejscem na obudowie.

Moje pytanie do Was - czy warto ryzykować oddanie telefonu w obecnym stanie wizualnym w celu naprawy powyższych usterek (wyświetlacz, skrzypiąca obudowa)? Mam obawy co do tego, że serwis stwierdzi, że telefon upadł i stad pojawienie się wady wyświetlacza i skrzypiącej tylnej obudowy, i anuluje gwarancję. Czy wg. was obdrapana obudowa w tym miejscu może świadczyć o upadku?

Zdjęcia:

Edytowane przez ldawid
    dodano spoilerki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że mozesz spróbowac , dla jasności opisz że otarcia i zużycie obudowy było później , w najgorszym wypadku zaznacz że jesli masz być pociągnięty do odpowiedzialności finansowej to rezygnujesz z naprawy ... A nóż wymienią Ci obudowę ? Ja bym próbował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oddawał ktoś do serwisu na gwarancję z uwagi na bardzo widoczną siatkę digitizera? I nie, nie widać jej w każdym egzemplarzu, to jest mój drugi G2, i na poprzednim nie było widać nawet pod sztuczne światło, natomiast na tym co mam teraz widać zawsze i wszędzie szczególnie przy bardzo jasnym i ciemnym obrazie. Irytuje mnie to nieco :/ A znów nie chcę oddawać do serwisu jak nie ma pewności, że to naprawią, bo stracę 2 tygodnie a może jeszcze porysują mi telefon :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Zrób dokładne zdjęcia telefonu przed oddaniem do serwisu, to jest podstawa w tym kraju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A oddawał ktoś do serwisu na gwarancję z uwagi na bardzo widoczną siatkę digitizera? I nie, nie widać jej w każdym egzemplarzu, to jest mój drugi G2, i na poprzednim nie było widać nawet pod sztuczne światło, natomiast na tym co mam teraz widać zawsze i wszędzie szczególnie przy bardzo jasnym i ciemnym obrazie. Irytuje mnie to nieco :/ A znów nie chcę oddawać do serwisu jak nie ma pewności, że to naprawią, bo stracę 2 tygodnie a może jeszcze porysują mi telefon :(

Tak oddawałem. Telefon w serwisie na ul.Marynarskiej w Warszawie został naprawiony od ręki (wymiana wyświetlacza).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można oddawać na Marynarskiej?! Myślałem, że tylko Mława wchodzi w grę. Fajnie by było, bo bym podjechał i im zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Zgłosiłem zaplanowanie naprawy przez internet 3 dni temu i do tej pory zero odpowiedzi, ile wy czekaliście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio odpisali mi chyba na drugi dzień. Ogólnie jak piszę do BOKu to odpisują mi tego samego albo następnego dnia. Spróbuj jeszcze raz wysłać zgłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Można oddawać na Marynarskiej?! Myślałem, że tylko Mława wchodzi w grę. Fajnie by było, bo bym podjechał i im zostawił.

Mozna, w dodatku maja tam punkt naprawczy, ja polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~~robson2222 - daj znać jak poszło z gw bo ja podobny problem i sie zast co robić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi