Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

@@Neurotoksyna

wez pod uwage to...ze narzekają Ci co maja problemy...i piszą na forach Ci co maja problemy...a te osoby...to niewielki odsetek posiadaczy G2 :D kazdy telefon sie psuje...w kazdym zdarzaja sie wady i wadliwe egzemplarze....

nie bralbym wpisów na forach pod katem ilosciowym jako wyznacznik czy kupic telefon czy nie...

wyobraz sobie ze tych g2ójek sprzedala sie masa w polsce...a o problemach (typowo sprzętowych) pisze raptem kilkanascie/kilkadziesiąt osob....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, doskonale zdaje sobie sprawe, ze kazdy sprzet psul sie, psuje i psol sie bedzie, ale najwiecej co do usterek naczytalem sie wlasnie o G2. Doprowadzilo to do tego, ze teraz boje sie kupic ten model, a szkoda,bo dla mnie jest idealny, ale nie chcialbym wydac 1000PLN na telefon, ktory pozniej bedzie w serwisie :'(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Neurotoksyna

dlaczego, że uzytkowników G2 jest duuuuzo w porównaniu do innych telefonów. G2 przebił rynek pod katem ceny i swoich mozliwosci....

nie kierowałbym sie tym wcale...bierz i nie bedziesz załował.

Nawet jeśli twoj tel trafi do serwisu to zazwyczaj za darmo wymieniaja baterie :) nawet jak nie zgłaszałes na nia zadnych problemów. Sporo osob stad tak miało w tym ja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A tak z ciekawosci, co sie stanelo, ze Twoja giedwojka do serwisu poszla?;/

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rain?

mi przy awarii wifi (traceniu zasiegu wszystkich sieci) wymienili wyswietlacz, ramki a usterka dalej zostala :v

czeka mnie ponowna wysylka do lg, moze tym razem naprawią to o co prosiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sobie wiecej trudu zadali, a i tak nie zrobili :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Neurotoksyna

szybka od digitizera zaczela sie delikatnie odklejac to wyslalem....ale telefon mial 1.5 roku :D 

wymienili mi caly front z ramką i dodatkowo gratisowo baterie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rain?

jak myslicie czy jesli zglosze telefon ponownie na gwarancje, to aby usunac usterke z gubieniem wifi konieczna bedzie wymiana plyty glownej :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dziś odebrałem telefon z serwisu. Na papierze jest napisane, że był naprawiany na Wołoskiej. Do meritum, z w/w usterek t.j. przerywanie rozmów, skrzypiąca obudowa, kiepska bateria, gps nie łapie fixa, artefakt przy nagrywaniu w 60fps,  naprawili jak dla mnie dwie przynajmniej w teorii tzn napisali, że została wymieniona płyta główną, taśma oraz bateria z czego obudowa jest stara, jak skrzypiała tak skrzypi dalej, imei telefonu jest niezmienione. Artefakt zniknął, gps dalej nie łapie fixa, z rozmowami sie okażej. Poużytkuje jeszcze i zobaczymy. Ciekawi mnie tylko czy wymienili tą płyte i wgrali backup, czy generalnie tylko sflashowali spowrotem kitkata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni temu telefon wrócił z Mławy z wymienionym wyświetlaczem, ze względu na żółte plamy. W grudniu telefon wymieniany był na nowy przez znany sklep rtv, z tego samego powodu (po nieudanej naprawie i dłuższej przepychance prawnej). Dziś telefon przez 2 godziny służył jako navi, po czym wyszły kolejne dwie plamy po prawej stronie wyświetlacza.. Doprawdy nie wiem co oni robią z tym klejem w tych G2jkach...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi