Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

czio

tak dokładnie

Edytowane przez seba112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@czio

wracajac do tematu...skoro pani/pan w salonie play w zgłoszeniu nie napisala o uszkodzeniu wyswietlacza to sprawa wygrana...prawda jest taka ze np w salonie play mogl komus upasc...albo był tak niefortunnie zalozony ekran w serwisie ze gdzies pod naciskiem/upadkiem w trakcie transportu pekl...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czio

no własnie tak mogło być ale czy uwzględnią to już nie wiem,. Wczoraj miał być spisany protokół i odesłany do serwisu. Swoją droga zastanawiam się co napisali w protokole bo jeśli ich to była wina to niezłe mogą wyjść  kwiatki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, mam problem i w związku z nim pytanie. Niestety telefon dalej szwankuje tym razem z gps`em. Podczas ostatniej naprawie tego nie zrobili jestem zawiedziony. I też temat z tą baterią, przed zmianą na nowa, lepiej trzymała stara... No czy to nie jest jakaś kpina z ich strony? No i jeszcze ten zasięg. Stoję w jednym miejscu sztywno ustawione GSM i wiruje od braku za zasięgu do 3 kresek. No już mnie ten telefon doprowadza do szaleństwa. Będzie to 3 naprawa i w związku z tym chciałbym wyegzekwować nowy sprawny egzemplarz i tu jest moje pytanie. Do kogo mam skierować taką prośbę ? Poprzednie naprawy wykonywałem przez salon Play. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@wojcikov

dopiero przy 4 naprawie masz prawo wymiany na urządzenie bez wad...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ganjax

Witam, dziś odebrałem telefon z serwisu. Na papierze jest napisane, że był naprawiany na Wołoskiej. Do meritum, z w/w usterek t.j. przerywanie rozmów, skrzypiąca obudowa, kiepska bateria, gps nie łapie fixa, artefakt przy nagrywaniu w 60fps, naprawili jak dla mnie dwie przynajmniej w teorii tzn napisali, że została wymieniona płyta główną, taśma oraz bateria z czego obudowa jest stara, jak skrzypiała tak skrzypi dalej, imei telefonu jest niezmienione. Artefakt zniknął, gps dalej nie łapie fixa, z rozmowami sie okażej. Poużytkuje jeszcze i zobaczymy. Ciekawi mnie tylko czy wymienili tą płyte i wgrali backup, czy generalnie tylko sflashowali spowrotem kitkata

Jeżeli masz to samo IMEI to oznacza że nie wymienili Ci płyty głównej tylko Ci najwyżej naprawili.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie mój telefon ma już 1,5 roku i czy jeśli bym oddał telefon na gwarancję z powodu słabej baterii to mi przyjmą? Bo mam tylko 3 godziny wyświetlacza na baterii :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na baterie jest chyba tylko rok gwarancji albo i mniej nie pamiętam dobrze.

Dzisiaj moja G2-ka wróciła po raz 2gi z serwisu z powodu gubienia fixa, za 1wszym razem wymienili 2 anteny i taśmę i gps chodził elegancko. Jednak po pewnym czasie znów zaczął wariować i wysłałem ponownie. W serwisie nie stwierdzili usterki i wgrali tylko "najnowsze" oprogramowanie tj. 4.4.2. Miał ktoś z Was coś takiego? 

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wiem ale słyszałem że przy okazji takie rzeczy wymieniają, czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Na baterie jest 6 miesięcy gwarancji, ALE telefon jest nierozbieralny. Co teoretycznie powoduje że bateria ma taki sam okres gwarancji jak reszta telefonu, czyli 24m, więc oddawaj do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi