Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupowalem telefon to byl zapakowany tak samo jak twoj tzn gole pudelko w reklamowce dhl. Z gwarancji wrocil za to otulony gruba folia z powietrzem a to wszystko zabezpieczone kartonem. Jednakze to chyba sprawka merlina.pl

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja paczka wyglądała podobnie tylko ze telefon w pudełku był w folii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mój byl bez niczego.. Trochę sobie polecieli w kulki z tym no ale trudno.. Może akurat na takiego serwisanta trafiłem. Chociaż z aktualizacją systemu nie było lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też prosiłem o aktualizacje, ale z tego co gadałem z konsultantem to jeśli masz brandowany telefon i nawet jak oddasz z wgraną najnowszą aktualizacją to oni muszą zrobić downgrade do najnowszej wersji oprogramowania którą wydał twój operator. Tłumaczą że są podpisane umowy partnerskie i że nie mogą wgrywać co się nam żywnie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj G2 wlasnie odebralem od kuriera, zapakowany tylko w reklamowke DHL..Za wymiane wyswietlacza policzyli sobie 436,21 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z brandowanymi softami to jest loteria. Odesłałem telefon z brandem Plusa, a po naprawie przyszedł z softem Open .

Tapped by LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem G2 na wymianę zbitego wyświetlacza. Po 9 dniach (łącznie z wysyłkami) wrócił naprawiony z rachuneczkiem 440zł. Wszystko sprawne i jestem generalnie zadowolony z serwisu :)

Edytowane przez Jumperone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Te 440zł masz zapłacić przelewem już po odebraniu telefonu czy np. wysyłają wtedy paczkę za pobraniem - zawsze mnie to ciekawiło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kurier oddaje telefon po naprawie to wtedy się płaci jemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taxtor

Witam. Tak się niestety złożyło, że uszkodziłem dosyć poważnie wyświetlacz, jest mocno rozbity, do tego pęknięte jest szkiełko ochraniające aparat. Dotyk nie działa a wyświetlacz wyświetla obraz na samym dole tylko. Telefon ogólnie działa ale i tak nic na nim nie da się robić. Dzwoniłem do serwisu i po wstępnym ustaleniu tego co jest uszkodzone, miły pan powiedział mi, że koszt wymiany tych dwóch rzeczy wyniesie 620 zł. Kurier został zamówiony na poniedziałek. Moje pytanie jest takie. Czy po opisie przez telefon tego co zostało uszkodzone, trzeba jeszcze dołączyć jakaś notkę do pudełka o tych uszkodzeniach ? Pytanie do użytkowników wyżej :) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi