Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

rain?

tak ten sam numer.

by G2

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cfanny

Jestem jak najbardziej zadowolony z serwisu w Mławie. Telefon odebrał kurier 29.06, w Mławie był 30.06, a dzisiaj 06.07 telefon został odebrany przeze mnie. Wysłany był z powodu niedziałającego przycisku z tyłu, napisałem również, że bateria trochę słabo trzyma, żeby może akurat wymienili i obudowę, bo miała przebarwienie i rysę po ostatnim użytkowniku. Wymienili mi przycisk ze szkiełkiem od aparatu, obudowę tył i jakieś taśmy ze środka wraz z złączem jack, micro usb. Wgrali też KK a był LP. Wszystkie folie zostały na swoim miejscu, brak dodatkowych rys ani nic podobnego. Cieszę się z tej obudowy  :joyous:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj, równo 2 tygodnie od daty zakupu mój G2 umarł. Sprawdziłem na nim rano w pracy pocztę, zablokowałem, położyłem na biurku i po 15 minutach dead. Nie reaguje na ładowarkę, na długi power, na kombinacje klawiszy na kompletnie nic. Prawdopodobnie płyta główna bo cóż innego. Wrażenia z serwisu na pierwszy rzut pozytywne, ładnie konsultant załatwił sprawę, mówił o 14 dniach roboczych że im schodzi z serwisem jednak zazwyczaj jest szybciej. Czy jest szansa że jeśli jutro kurier go zabierze to pod koniec pzyszłego tygodnia go oddadzą ? Długo schodziło w serwisie z waszymi telefonami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

4 albo 5 dni od czasu oddania do kuriera który zawiózł telefon do mławy, ale tylko baterie wymieniali

Ale to było z rok temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rain?

oddawalem telefon 3 razy. za kazdym razem odbywalo sie to do 3 4 dni roboczych

by G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbym oddał bezpośrednio do supportu to myślicie że też by się zamieścili w tydzień? Czy będą wysyłać i tak będę musiał czekać jak u operatora?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mtq

13.07 Kurier przyjechał po telefon 17.07 telefon był już w domu. Na wyświetlaczu pojawiła się żółta plama, opisałem ten problem oraz napisałem, żeby jeszcze sprawdzili mikrofon i baterie. Dodatkowo napisałem maila , żeby wymienili też tylną obudowę bo trzeszczy i żółknie odpisali mi, że mogą to zrobić odpłatnie no trudno ważne, żeby ekran naprawili. Wyjmuje telefon a tu się okazało, że wymienili całą obudowę (baterię też), cały przedni panel (wyświetlacz, szkło itp). Jestem bardzo zadowolony z tego serwisu wszystko jak najbardziej ok :) Wgrali androida 4.4.2 a był 5.0.2

Ps. Mam pytanie na raporcie naprawy w wadach jest napisane "Usterka Verizon Reject" czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co z tym chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje się ktoś jakie modele proponuje serwis w przypadku wymiany G2 na nowy telefon?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi dali g3 swego czasu ;) w marcu

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem telefon podczas pobytu w Holandii, aktualnie przebywam w Polsce. Telefon odesłany do polskiego serwisu LG w Mławie ze względu na wadę wyświetlacza, naprawa została dokanana grzecznościowo. Wymieniono cały front. Absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi