Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś przez internet sprawdzić, czy faktycznie posiadam gwarancję na telefon i mogą mi go w ramach gwarancji naprawić?

Telefon kupiłem rok temu przez olx, faktura i gwarancja podbite wszystko (sieć plus) jednak 100% pewności nie mam czy to wszystko jest zgodne... A jak oddam telefon na gwarancje, przyjedzie kurier z telefonem i przy odbiorze dowiem się, że jednak gwarancji nie było i do zapłaty 500zł? Nie chciałbym takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

F-vat z plusa z imei nic wiecej nie potrzeba. F-vat też spotyka się bez nr imei.

Jeśli chodzi o naprawę to pierw przyjdzie kosztorys z telefonem a nie od razu rachunek do zapłaty. Dopiero po zaakceptowaniu koszyorysu wysylasz tel i Ci naprawiają bądź wczesniej wyrazisz akceptację na naprawę odpłatnie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kosztorys przyjdzie na maila czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Na e-mail bądź " papierowo " w paczce. Spotkałem się z tymi dwoma opcjami. Lepiej załatwić to telefonicznie, zaoszczędzasz tak bardzo cenny w tych czasach czas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, w paczce... Ale kurier przywiezie nienaprawiony telefon wraz z kosztorysem i jak się zgadzam na naprawę to odsyłam go z powrotem z telefonem czy muszę znów zamówić kuriera w razie naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Robcionike

oni mowia o sytuacji gdybys nie miał jednak gwarancji na tel...jesli masz naprawiaja od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto ryzykować z jakimś dodatkowym opisem typu słabo trzymająca bateria albo plamy na klapce (żeby wymienili na nowe) czy nie warto być aż tak chciwym, bo wyczują, że coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto, ja doczepilem się do wszystkiego oczywiście umiejętnie uzasadniając swoje zastrzeżenia, np ze klapka skrzypi i jest luźna co w nierozbieralnym telefonie jest niedopuszczalne etc koniec końców wymienili na g3 którego się pozbylem tego samego dnia w który do mnie przyjechał ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 3 nieudanej naprawie wymienili Ci na g3? To w sumie jak sprzedałes g3 to jeszcze zarobiłeś na całym interesie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba 3 albo drugiej, nie nieudanej tylko po prostu naprawie napisałem że jestem niezadowolony itp i że widocznie mam wadliwy egzemplarz który co chwile ma jakąś usterkę bla bla i mi wymienili ale żeby tak było musisz to zgłosić i oni Ci podadzą do kogo to ma iść do rąk własnych, tak zarobiłem..tak że kupiłem w zamian podrobke s5... I musiałem kupić w media s5.. Mama poratowala no ale 1400 w plecy, ale wytrzymałem z nią 2 msc i poszła w cholere, nigdy więcej. Z3 mega śmiga ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi