Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

@up ciesz się nim, albo sprzedaj i kup z3 nie pożałujesz :D ja g3 sprzedałem po 3h użytkowania :D

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet go nie uruchamiałem, dziś właśnie go wystawiłem. Z3 mówisz? Słyszałem, że pękają w nim samoczynnie "elementy szklane" ;d. Czy to przypadłość tylko w compactach ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce wysłać g2 na gwarancję do producenta dacie linka gdzie będę miał nr tel do nich i będę mógł zgłosić to wszystko i żeby przysłali kuriera? I jakby mógł to by mi ktoś opisał co i jak trzeba zrobić?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Otóż wysyłanie sprzętu tudzież telefonu zacznij od tego:

http://www.lg.com/pl/wsparcie/lg-express

Na tej stronce masz wszystko elegancko opisane. Drukujesz sobie formularz naprawy, wypełniasz rubryki z danymi osobistymi oraz opisujesz tam bolączki swojego sprzętu. Później dołączasz tą karteczkę do wysyłki, Najlepiej wrzuć ją do pudełka z telefonem. W 4 pkt na tej stronce wybierasz sobie zakładkę telefon komórkowy. Otworzy Ci się strona DHL`a i uzupełniasz analogicznie. Ustalasz sobie godziny przyjazdu kuriera, choć i tak najprawdopodobniej zadzwoni do Ciebie przemiła Pani i upewni się czy zamawiałeś kuriera i dokładnie powie kiedy i o której przyjedzie.Przygotowujesz sobie paczkę, żadnych adresów nie musisz pisać kurier sam napiszę sobie list przewozowy, gdyż wszelkie dane do wysyłki będzie bądź powinien mieć przekazane. Przekazujesz paczkę kurierowi i po temacie. 

Edytowane przez wojcikov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam pisze że muszę im wysłać telefon i wszystkie akcesoria... A ja nie posiadam oryginalnej ładowarki i nasuwa się pytanie wysłać im inną? Czy po prostu wysłać bez ładowarki? I jeśli można wysłać bez to muszę im to wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quaard

Wyślij bez. Ja umawiałem się telefonicznie to pani powiedziała mi ,żeby spakować tylko telefon i dowód zakupu/kartę gwarancyjną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie czy mam sam wypełnić kartę gwarancyjną? bo jest tylko podbita :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmk_w

Moją wypełnili w serwisie. Do pudełka wrzuć tylko telefon z kartą gwarancyjną, ewentualnie dowód zakupu, chociaż ja wysyłałem bez.

@Temat

Jestem jak najbardziej zadowolony z serwisu, chociaż może nie z samego serwisu lecz bardziej z przebiegu 'napraw'. Kupiłem telefon używany z roczną gwarancją, po aktualizacji do lolipopa przestał działać mikrofon, wysłałem do serwisu /wymiana taśmy/, problem pozostał. Wysłałem na drugi dzień /wyczyścili/, problem pozostał. Poprzedni właściciel wysłał go raz na gwarancję /wymienili płytę główną bez zmiany IMEI/. W związku z 3 naprawami napisałem pismo o wymianie powołując się na punkt z karty gwarancyjnej. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź, że telefon zostanie wymieniony na nowy, niestety nie mają G2, więc dostanę G3, którą sprzedam i zakupię G2, bo jest dla mnie za duża. 

tl;dr Zadowolony z bezproblemowości. Kupiłem używany, otrzymam nowy, model wyższy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sturek

A ja chcę pochwalić serwis w Mławie. Odesłałem telefon ze słynnymi żółtymi plamami na ekranie, i szwankującym GPS w poniedziałek o 17.00 a w czwartek rano miałem już go z powrotem naprawionego. W karcie jest w pisane tylko wymiana taśmy, ale mam wrażenie, że jest nowy ekran. W każdym bądź razie wszystko załatwione w eksresowym tempie, bezproblemowo i skutecznie. Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quaard

To ja widzę ,że to zależy od tego co im się chce zrobić. Ja wysłałem w 7 sierpnia z wymiana wyświetlacza ponieważ sam go zbiłem to nadal "w trakcie naprawy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi