Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Widzę, że takowego tematu nie ma, a o innych serwisach jest.

Dziś byłem w wawie tylko przejazdem i chciałem wymienić baterie gwarancyjnie na nową. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tak miłej i uprzejmej obsługi w ramach gwarancji z jaką spotkałem się w tym serwisie LG. Bateria wymieniona w 15 minut i bez żadnego usuwania softu itp., bez zbędnych formalności jedynie sprawdzenie karty gw i tyle :)

Można też było fajnie pogadać i ogólnie atmosfera w pełni pozytywna ! POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wersje 32 GB z rynku niemieckiego również można tam naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quaard

Wysłałem telefon na naprawę wyświetlacza odpłatnie. Telefon oczywiście gwarancje też ma. Telefon wysłałem 7.08.2015 a 10(poniedziałek) był już w serwisie. Telefon mam zarejestrowany na koncie ale żadnych informacji o naprawie na koncie nie miałem. Dopytywałem się kilka razy jak status naprawy to dopiero w poniedziałek 17.08 została wystawiona faktura i miała odbyć się wysyłka. Konsultant odpisał mi ,że mam spodziewać się kuriera dziś (19,08) W ogóle to nie podoba mi się ta naprawa. Kontaktowałem się to dostawałem minimalne informacje. Czy jeżeli telefonu nie dostane do poniedziałku(24.08) to czy przysługuje mi ten okres 14 dni na naprawę? Bo jeżeli tak i nadal telefonu nie dostane to mogę się domagać wymiany telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest z rynku niemieckiego, to nie masz niestety gwarancji. A nawet jak byś miał to wersje z 32 GB pamięci naprawiaja grzecznościowo. I nie podales jaką naprawę chcesz wykonać. Możesz spróbować z bateria, ale raczej watpie by Ci wymienili.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat bateria jak się dowiedziałem to koszt 80 zł tylko już z wymianą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Wysłałem telefon na naprawę wyświetlacza odpłatnie. Telefon oczywiście gwarancje też ma. Telefon wysłałem 7.08.2015 a 10(poniedziałek) był już w serwisie. Telefon mam zarejestrowany na koncie ale żadnych informacji o naprawie na koncie nie miałem. Dopytywałem się kilka razy jak status naprawy to dopiero w poniedziałek 17.08 została wystawiona faktura i miała odbyć się wysyłka. Konsultant odpisał mi ,że mam spodziewać się kuriera dziś (19,08) W ogóle to nie podoba mi się ta naprawa. Kontaktowałem się to dostawałem minimalne informacje. Czy jeżeli telefonu nie dostane do poniedziałku(24.08) to czy przysługuje mi ten okres 14 dni na naprawę? Bo jeżeli tak i nadal telefonu nie dostane to mogę się domagać wymiany telefonu?

Wysyłanie telefonu na płatną naprawę nie wiąże się z naprawą w ramach gwarancji. Jedynie tyle że nadal bedziesz mieć gwarancje. Ale w takiej sytuaji oczekiwania domagać się wymiany telefonu na nowy jest bezzasadna. Zbiłeś ekran i teraz chcesz nowy tel? Widocznie mają problem logistyczny lub nadmiar prac.

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwis w Mlawie spartolil robote z wymiana wyswietlacza w g2jce. Oddalem po raz drugi do serwisu tym razem na ulicy marynarskiej. Odklejala sie szybka od ramki, i drobinki kurzu wszedl pod szybke. Oprocz tego zareklamowalem zarysowana szybke od aparatu, i odklejajace sie literki LG na tylnej klapce. Zmienili wszystko na nowki sztuki z foliami i wymienili jeszcze jakis modul. Naprawa przebiegla w 3 godziny, i byl juz do odbioru. Wszystko poszlo sprawnie. Jak dla mnie lepszy serwis od Mlawy

Drugi egzemplarz w wersji bialej tez zareklamowany z powodu slabej baterii, samoczynnego pekniecia ramki w kilku miejscach, trzeszczenia tylnej klapki (tak jakby odklejal sie klej w paru miejscach od korpusu) i rowniez zarysowanej szybki od aparatu. Przyjeli na gware, tyle ze naprawa dluzej potrwa, gdyz nie maja szybki od kamery na stanie, i zamowili ta czesc. W droge powrotna przysla ten tel kurierem, zebym nie musial znowu dojezdzac do warszawy, i tracic czas na komunikacje miejska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Jak jest z rynku niemieckiego, to nie masz niestety gwarancji. A nawet jak byś miał to wersje z 32 GB pamięci naprawiaja grzecznościowo. I nie podales jaką naprawę chcesz wykonać. Możesz spróbować z bateria, ale raczej watpie by Ci wymienili.

Bzdury, jedyne czego nie zapewniają to wymiany na nowy egzemplarz w przypadku trzeciej awarii, w polskiej dystrybucji masz taki przywilej. No i jest loteria czy zrobią wymianę całej płyty głównej w ramach gwarancji, reszta jak najbardziej robiona bezpłatnie przez 24 miesiące od zakupu (żółte plamki na ekranie, czujniki, głośniki, bateria, obudowa itd.)

Edytowane przez Rangiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak kupił telefon w Niemczech? I stamtąd ma paragon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Kolega nam nie sprecyzował jaki ma dowód zakupu i nie podał szczegółów. Poczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi