Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

rdy

Nie wiem po co się bawić w oddawanie do operatora czy sklepu, pośrednik zawsze wydłuża czas serwisu

masz kuriera od LG darmowego, przyjedzie po telefon i przywiezie ci go z powrotem, po co kombinować. No chyba że ktoś chce oddawać na niezgodności towaru z umową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracając do mojego wcześniejszego posta. Własnie dziś otrzymałem telefon z serwisu. Nowa sztuka z gwarancją na 24 miesiące. Spisali się ok, tylko szkoda, że trwało to aż 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Robert057

ja tez czekam na wymiane...3 razy w serwisie byl, 2 razy naprawiali tą samą usterke z dzwiekiem i nie dali rady wiec wyslalem reklamacje i 4 raz poszedl na serwis w celu weryfikacji....

juz tydzien lezy u nich. 

tak z ciekawosci...nowa sztuka G2 czy inny model? z tego co wiem chyba G2'ojek juz nie maja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie moje wrażenie odnośnie serwisu LG jest bardzo dobre :) Złe natomiast mam wrażenie dotyczące telefonu :E Już trzy razy był w serwisie, za każdym razem coś nie tak z ekranem, a to się odkleja, a to obraz faluje przy delikatnym dotknięciu, a to digitizer widać czy na przykład ekran się wypala. W poprzedni wtorek wysłałem telefon do Mławy DHLem, dojechał w środę a w piątek już był wysłany do mnie spowrotem i dzisiaj (poniedziałek) go otrzymałem. Reklamowałem porysowane szkiełko aparatu, odpadło 'L' na tylnej klapce, ekran był lekko odklejony na środku ramki  i pękła ramka przy wejściu słuchawkowym. Wymienili klapkę, aparat, taśmę ekranu i cały front, czyli z zewnątrz mam nowiutki telefon :D Jednak ekran dalej 'faluje', nawet mocniej niż poprzednio i jest odklejony od ramki po środku (szkło wystaje około 1mm ponad ramkę patrząc od boku), raczej znów będę to reklamował ale tym razem już zarządam wymiany na nowy telefon. Sprzedam go i chyba wymienię na G4 albo S6, ale to już na inny wątek się nadaje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był tyle razy w serwisie bo serwis coś za każdym razem sknocił...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był tyle razy w serwisie bo LG odwala maniane przy produkcji części :) Sam serwis jest OK, wymiana na nową część bez gadania że tu coś im nie pasuje itp. itd. Do tego najdłużej chyba półtora tygodnia mi trzymali telefon. Teraz 6 dni, ostatnio coś koło 7-8 (razem z przesyłkami oczywiście), więc pod tym względem też wielki plus.

Edytowane przez krystianlol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do mnie juz leci G3 na wymiane....czas sie pożegnać chyba  :crybaby: ...tyle postów tutaj :D cale dwa lata....:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

@up tylko nie mów że będziesz teraz psuć G3 żeby dostać G4 :D Taki sytuacyjny żarcik   :very_drunk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Danielf85

nieee ja nie psuje :D:D:D 

poza tym zastanawiam sie czy nie sprzedac G3 i kupić G4...albo coś innego, tylko w zasadzie nie nic ciekawego na rynku obecnie...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi