Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dnia 30 lipca oddalem swoje G2 16 GB kupione w polskiej dystrybucji do salony Play (juz drugi raz, pierwszy byl z niedzialajaca prawa sluchawka) jasno sie wyrazilem ze telefon czasem gubi zasieg, zdaza mu sie niereagowac na dotyk i namietnie sam sie wycisza, telefon zostal przyjety i wyslany do Mławy. Smsa o odbiorze telefonu dostalem 14 sierpnia, pojechalem po telefon. Okazało sie ze telefon nie dosc ze nie zostal naprawiony bo ponoc nie wystapilo nic w serwisie to ekran byl tak porysowany jakby kto nim gwodziem rysowal po ekranie(telefon by tylko zabezpieczony w zamała folie babelkowa). Zarzadalem ponownego wyslania z wtornym wniosek o powyzsze usterki oraz o przywrocenie telefonu do poprzedniego stanu. Przyszedl z powrotem dzis 25 sierpnia. Pojechalem odebrac, wymieniony ekran wszystko pieknie ładnie. W domu gdy chcialem nakleic na niego folie zauwazylem ze ekran chyba nie wskoczyl im w zaczepy i tak go zmontowali na szybko. Poprostu ekran pracował, bałem sie go mocniej naciskac zeby nie peklo, pojechalem do Play i przyjeli go spowrotem. Zobaczymy co nadzialaja znowu w tym LG.. Przyznam ze jestem mocno zdenerwowany, wsumie juz 3 raz oddalem telefon z tego samego powodu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niby z drugie ręki ale koleś wydaje się spoko i normalnie z nim pisze i mówi że w żadnym serwisie nigdy nie był. I co to wgl na tym zdięciu jest? Bo to niby powód anulowania gwarancji.

8b6e99d3b7f9f5feb95469f97dddc3d0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Nie wiem czy dobrze widzę lub kombinuje ale to jest stempel jakiegoś serwisu ?

Tak to bynajmniej widać z poziomu tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ahhhhh to się nadziałem. Czyli nic z tym już nie zrobię?

Wysłano z iPad Air

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

A to nie jest przypadkiem telefon odnowiony z chin? Ale skąd by się wtedy wzieła gwarancja na niego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam paragon z rtv euro agd do niego.

Wysłano z iPad Air

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coa

Ja uzeralem się z G2 dwa miesiące, mieszkam w miejscu z dość słabym zasięgiem i z tego telefonu nie dało się korzystać, ciągle gubil zasięgwymieniłem na One M8 i nie widziałem jeszcze zeby HTC zgubił zasięg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi jedno, zaplanowalem naprawę, dzwonił do mnie koleś z LG aby potwierdzić chęć naprawy i zamówienia kuriera, kurier przyjechał zabrał i status naprawy zmienił się na zakończone, w sumie to po rozmowie z konsultantem LG status był zmieniony. To ma tak wyglądać, że nie zobaczę na www na jakim etapie jest naprawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Ta strona kiepsko działa, u mnie cały czas było jako przyjęte do naprawy, lepiej dzwonić i się dopytywać. Ale oni zwykle bardzo szybko naprawiają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś obeznany w temacie potrafi wytłumaczyć o co chodzi w raporcie naprawy "naprawa pcb"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi