Skocz do zawartości
bambus123

Serwis LG wrażenia - za i przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

Ta naprawa to wymiana płyty głównej tez jak miałem kiedy padło mi gniazdo słuchawkowe w lg l9ii zamiast wymienić mi tylko gniazdo to wymienili mi zekomo płytę co jest bzdura gdyż wgrałem kk czystego od lg a telefon pochodził od plusa wiec nowa płyta miałaby soft z plusa a nie czystego od lg. I tym sposobem nie.mogłem sprzedać lg w komisie bo była wymieniona pływa główna. A ja wiem ze wymienili tylko gniazdo słuchawkowe dlaczego serwis tak zrobił nie mam pojęcia, ale wiem ze juz nigdy nie kupię lg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak naprawa a wymiana pcb (jak zwał tak zwał) to dwie osobne kwestie, pisałem na czacie i faktycznie niby mogą coś majstrowac przy płycie bez jej wymiany, a ile w tym prawdy wie tylko serwis :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chwile temu mój g2 wrócił z serwisu z powodu lagów i frezów wyświetlacza. Efekt nowy wyświetlacz i kilka nowych taśm.

Ale jak to mława poluzowali przyciski i sie troche ruszają ale to nic. Telefon wrócił w nienaruszonym stanie nawet lepiej bo front już był porysowany.

A to wszystko w 7 dni.

Sory za błędy ale dla mnie to jeszcze gorący post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotr010

Jeśli wymienią ci płytę główną to w książce napraw dadzą wpis z nowym numerem IMEI z racji iż każda płyta ma przypisany inny IMEI i LG tego nie zmienia bo nie może ze względów prawnych.

Także jeśli masz to podstęplowane to nie ma żadnego problemu ze sprzedażą, a soft może być wgrany każdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj odebrałem swój telefon. Upadł mi poszła szybka i digitizer. Równy tydzień i telefon wrócił z wymienionym ekranem. 440,40 telefon w stanie idealnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem potwierdzenie pieczątkę na karcie gwarancyjnej i to. Ale w w komisjach powiedzieli mi ze nie przyjmą bo była wymieniona pływa i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dzis odebralem moje G2 z serwisy z powodu odstajacego ekranu. //ciach// no ilez mozna naprawiac ten sam telefon, dalej odstaje w mniejszym stopniu. Niby na "dokumentach naprawy" pisze ze zostal wymieniony front, glosnik, jakas tasma, i plecki. Ok, ekran niby nowy(albo zamontowany jeszcze raz dokladniej ale nie do konca bo dalej odstaje) glosnika i tasmy nie jestem w stanie sprawdzic, ale klamia w zywe oczy piszac ze zostal wymieniony cytuje "tył obudowy" zeby nie bylo przeklamań. O ile mi sie wydaje to gdyby klapka byla wymieniona to znajdowala by sie na niej folia a w otworkach od glosnikow nie bylo by paprochów. Plus do tego na dole telefonu znajdowal sie widoczny slad, ubytek materialy tak jakby ktos usilnie prubowal podwazyc klapke baterii czyms tepym. Jakby tego bylo malo to na kartce ktorej jest wykaz naprawionych lub wymienionych czesci widniala notka ze nie dostarczono kluczyka do karty sim. Co ja im mam dac cale pudelko do cholery ?! Telefon leci juz 4 raz na gwarancje z tego samego powodu, normalnie krew mnie zalewa jacy tam partacze pracuja. Jesli teraz nie naprawia jade do Rzecznika Praw Konsumenta.. Ocena ? DNO I 3 METRY MUŁU..

Edytowane przez ldawid
    //ciach//, znaki diakrytyczne, interpunkcja, ort.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi800

Niestety telefon upadł i jestem zmuszony wysłać na odpłatną gwarancje, wysyłaliście tylko w pudełku od LG?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paweel

przestała mi działać vibra. poza tym wszystko ok.

chciałbym go wysłać do serwisu.

I tu moje pytanie, mam roota.

Robić unroot czy zostawić roota.

i robić unroot wgrywając stocka (mam teraz 4.4.2 20c z playa) np poland open 20d?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Jak chcesz się pożegnać z gwarancją to zostaw roota :P

Rób unroot i wgraj najlepiej identyczny soft jaki był w momencie kiedy kupiłeś telefon. Jak takiego nie znajdziesz to najnowszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi