Skocz do zawartości
Pablo9324

G2 mini vs G3 s vs Spirit 4G

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zastanawiam się nad zakupem, któregoś z tytułowych smartfonów. Oto mój punkt widzenia:

1. G2 mini - ostatnio fajne promocje w sklepach, dość długo na rynku, już nie taki nowy, aczkolwiek posiada aktualizację do lollipopa, dobra bateria. Niestety najgorszy wyświetlacz z całej trójki;

2. G3 s - najmniej korzystna cena, dobry wyświetlacz, aktualizacja do najnowszego andka, wiele "szmerów-bajerów" (autofokusy laserowe itp.), następca g2 mini;

3. Spirit 4G - bardzo dobra cena (szczególnie na aukcjach można "wyrwać" dobrą okazję), dobry wyświetlacz, lollipop na pokładzie i było by pięknie, ale jak zwykle musi być minus i tu jest to słaba bateria.

I tak mniej więcej przestawiają się wady i zalety z mojej perspektywy. Nie potrafię się zdecydować na żadnego z nich... W związku z tym, chętnie przeczytałbym Wasze sugestie, spostrzeżenia, rady. Chyba, że zaproponujecie jeszcze lepszą alternatywę od tych 3 telefonów. Wszystko wezmę pod uwagę i z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Pablo9324

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.Sam posiadam g2 mini i myślę nad wymianą.Jak dla mnie za słaba rozdziałka ekranu ,brak diody powiadomień i czujnika światła.Popatrz jeszcze na lg magna,ma diodę,czujnik światła,lepszy aparat z przodu.Bateria ok i co mi się spodobało, na wyłączonym ekranie możliwość sprawdzenia paska powiadomień,ale jest minus brak lte

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.Sam posiadam g2 mini i myślę nad wymianą.Jak dla mnie za słaba rozdziałka ekranu ,brak diody powiadomień i czujnika światła.Popatrz jeszcze na lg magna,ma diodę,czujnik światła,lepszy aparat z przodu.Bateria ok i co mi się spodobało, na wyłączonym ekranie możliwość sprawdzenia paska powiadomień,ale jest minus brak lte

Ciekawa propozycja, Magna jest w wersji LTE, tylko w PL coś ciężko dostać ten telefon, nie wiem dlaczego. Ale dzięki za sugestię. Czekam na kolejne opinie.

Edytowane przez Pablo9324

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi