Skocz do zawartości
Above

Proszę pomóc w dokonaniu wyboru - Z3 Compact czy...

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy smart znajdzie swoich malkontentów, w każdym modelu są wybrakowane sztuki. Jeden przeczyta o jednym przypadku i już ma obraz całej linii smartfonów Sony. To tak jak wyznawcy WP, którzy przygodę z Adkiem skończyli na 2013 roku i jakimś trendowym Samsungu i dla nich Android ciągle muli :]

Z3C ma choćby lepszą rozdzielczość (pentile w Alphie powoduje ewidentną różnice), poza tym Z3C będzie miało zdecydowanie dłuższe wsparcie, bo Alpha się skończy bo lizaku - teraz jest pełno smartfonów z A i E i to one będą premiowane przez Sammiego, nie stara Alpha (notabene lepsza od nich).

Z dwójki Z3C i Alpha zawsze jestem za produktem Sony, bo ma więcej plusów niż minusów.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Above

Dziękuję wszystkim za udział i chęć pomocy. Maciekk właśnie miałęm napisać, że jednak pójdę do sklepu, wezmę do ręki jeden i drugi model i dam się ponieść emocji - bo oba fony są OK. Chyba najlepsze rozwiązanie :) 

Pozdrawiam i do zobaczenia w wątkach CustomROMów i nie tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daj znać jak już wybierzesz :) jestem ciekaw co Cię bardziej przekona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bedziesz porownywal, to wykonaj jakas testowa rozmowe z obu modeli, popatrz na aparaty. Z3C, to swietny telefon, ale Sony ma jakas dziwna maniere olewania pewnych rzeczy np, slaba jakosc rozmow, aparat w trybie auto sredni, muzyka kolejny raz slaba moc wyjscia sluchawkowego, slaba latarka. Takze mogli zrobic telefon idealny, ale olali kilka kwestii. No ale bateria jest genialna, trzeba to przyznac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

slaba jakosc rozmow to jednak troche ogolne i nieprecyzyjne stwierdzenie; wszystko zalezy od sieci/zasiegu sieci obu rozmowcow i ich aparatow

zdarzylo mi sie wiele razy rozmawiac przez z3c z tak MEGA dobra jakoscia, ze az nie wiedzialem co jest grane; normalnie hi res w uszach i w glowie

a w wiekszosci wypadkow ta jakosc rozmow jest po prostu OK

a tak ogolnie wszystko jest kwestia dosc wzgledna i trzeba samemu ocenic to i owo, wiec najlepiej porownac dwa modele i samemu wyciagnac wnioski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brs263

Mam pytanko czy warto wymienic HTC M8 na SONY Z3 COMPACT ?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Above

Panowie. Analizowałem, analizowałem, w końcu wybrałem, że kupuję Galaxy S5 ;)

Wiecznie z Samsungami się bujałem - raz miałem HTC, rodzinka ma różne smartfony (do mnie przychodzą z problemami), spojrzałem też na mojego starego Gio, Ace, pamiętam o SII, Note3 i stwierdziłem, że jednak Samsung stoi najmocniej i mimo tych jego "plastyków" - dla mnie to solidny sprzęt. Ponadto nie chciałem jeszcze wywalać z 1500, 2000 - poczekam aż stanieją fony i może przejdę na S6 albo kupię coś jeszcze mocniejszego, potrzymam S5 z 1,5 roku. Kupiłem za 1200 używkę ale na prawie pełnej gwarancji, bez rys, ze szkłem hartowanym na ekranie - to mi spasiłlo. 
    PS. O mało co nie wybrałem Nexus 5 ale postanowilem, że mocniejszy sprzęt potrzebuję, wolę poczekać na moją super-rakietę za 2k używając czegoś w miarę szybkiego. 

Pozdrawiam!

EDIT! :)

Pozbyłem się S5 i kupiłem Z3Compact który jest w drodze :D

Dobra. Z3C jest genialny. Wykonanie mistrzowskie. Nie ma żadnych niedociągnięć o których wspominano. Śmiało brać Z3C - Samsung IMO w tyle jest! 

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Above

To mowisz, zeby brac z3c?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Above

@UP Odpisałem Ci na priv, bo najpierw odczytałem wiadomość dopiero wpis tutaj. Tak - brać. Dla mnie idealne cacuszko. Posłuży mam nadzieję z 2 lata minimum ale to wyjdzie w praniu, bo ja zmieniam smartfony jak rękawiczki. Jak dla mnie Z3C mógłby być trochę lżejszy - no ale dla mnie to cacuszko. Cudzik. Żaden smartfon nie wywarł na mnie takiego wrażenia - no może poza pierwszym w życiu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby mi dwa lata służył <3 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x