Skocz do zawartości
GlossyWhite

LG G3S czy LG Nexus 5

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zmieniałem umowę u operatora, wziąłem LG G3S lecz nie jestem z niego zbyt zadowolony. Ekran jest ok, ale Nexus ma lepszy, wydajność jest słaba (płynność np. w Hearthstone jest bardzo niska, do tego stopnia, że czasem nie da się grać). Podoba mi się także czysty android. Co powinienem wybrać? Zostać z G3S czy kupić Nexusa? A jeśli Nexusa, to czy 16Gb wystarczy czy powinienem kupić 32Gb?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nexus 5 o wiele wiele lepszym wyborem, będziesz bardzo zadowolony gdyż jest nawet minimalnie szybszy od obecnego nexusa 6 (tu zawiodła na wydajności rozdzielczość pewnie)... nexus 5 na snapdragonie 800 nie chodzi gorzej od najnowszej xperii z3+ czy s6.. ba! s3+ nawet aparatu nie potrafi obsłużyć bez wyłączania przez temperaturę urządzenia... 16 czy 32? iile Tobie potrzebne ale bierz pod uwagę że 16 nie będzie a część odliczona na ram oraz aplikacje... większość urządzeń które ma 16gb realnie ma 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@GlossyWhite

Bierz Nexusa 5 jak kolega wyżej radzi to półka wyżej (mocne wydajne podzespoły) do tego czysty Android bez żadnych nakładek który będzie szybko działać,tylko najlepiej patrz za wersją 32GB bo inaczej zawiele sobie nie pograsz bo jak kupisz wersję 16GB to będziesz miał tylko 11GB wolnej pamięci a wersja 32GB ma wolnej około 26GB więc gry czy aplikacje spokojnie się zmieszą i jeszcze zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus 5 moim zdaniem jest świetny. Czysty Android, płynność i szybkość działania, bardzo dobre wykonanie, duża wydajność, cienkie ramki ekranu. Aparat według mnie zły nie jest, jest naprawdę ok (do tego ma optyczną stabilizację obrazu). Główny i jedyny minus to bateria, chociaż jak miałem Nexusa to po update do Lollipopa smartfon o wiele lepiej zaczął trzymać na baterii (mimo, że inni zgłaszali, że jest gorzej, robiłem wipe).

Nie ma co porównywać LG G3S z N5. To całkiem inna półka.

Edytowane przez AndroBench

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus 5 moim zdaniem jest świetny. Czysty Android, płynność i szybkość działania, bardzo dobre wykonanie, duża wydajność, cienkie ramki ekranu. Aparat według mnie zły nie jest, jest naprawdę ok (do tego ma optyczną stabilizację obrazu). Główny i jedyny minus to bateria, chociaż jak miałem Nexusa to po update do Lollipopa smartfon o wiele lepiej zaczął trzymać na baterii (mimo, że inni zgłaszali, że jest gorzej, robiłem wipe).

Nie ma co porównywać LG G3S z N5. To całkiem inna półka.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, które potwierdzają mój tok myślenia, jakby ktoś chciał kupić to mogę dać link do Allegro, mam zamiar wystawić LG G3S za ok. 660-700zł, gdyż posiadam wszystkie najmniejsze folie, instrukcje, słuchawki pudełko itp. a telefon przez ten niezwykle krótki czas użytkowania był wsadzony do etui i miał dodatkową taflę szkła na sobie o twardości 9H, więc wystawię go jako nowy model :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi