Skocz do zawartości
ktym123321

folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do folii, uważam, że warto ją kupić, bo dobrze założonej naprawdę nie widać (szczególnie po jakimś czasie, gdy się już naprawdę przytuli ;-) do telefonu), a jednak zarysować wyświetlacz nie jest tak trudno.

Tylko polecam zwrócić uwagę na to, aby była nie na klej, ale na przyciąganie elektrostatyczne. Używałam obu typów i te klejowe gdy po kilku miesiącach zdejmowałam z ekranu celem wymiany, zostawiały takie paskudne, lepkie warstwy kleju. Dało się to zmyć mydłem na watce ;-) w sumie bez większego bez problemu (na szczęscie), ale więcej takiej folii nie kupię.

Edytowane przez Mandaryrayn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem teraz jest to niepotrzebne - od tego jest gorilla glass.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to szkło jest przy normalnym użytkowaniu nie do zjechania, jeżeli bez zadrapań wytrzymało moje wypady na plaże to daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, nie używam żadnych pokrowców czy futerałów bo tego nie lubię, ale folię zamierzam zastosować, bo nie mam ochoty testować wytrzymałości ekranu w zestawieniu z zawartością torebki. ;) Może gdyby nosiła telefon tylko w kieszeni... ;-) A opinie co do super hiper'owatości GG są podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak masz zamiar nosić luzem w torebce to pokrowiec by był dobry :) a jak nie to rzeczywiście folia chociaż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście wygląda na solidny, ale jednak tą folię to mu kupię. :-P ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zacol

Również szukam jakiejś folii na ekran, ale obawiam się trochę, że w przyszłości mogę mieć problemy z jej demontażem (pozostaną ślady, zniszczy ekran). Czy moje obawy są bezpodstawne czy raczej jest się czego bać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli kupisz folię z klejem to mogą pozostać później ślady - więc kup folię bez klejową i po problemie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zacol

Zakupiłem ten pokrowiec Niezniszczalny GEL HTC Wildfire S + folia wymiar (1678412171) - Aukcje internetowe Allegro i w gratisie dostałem dwie folie. Niby na wymiar, ale jednak widzę drobne niedopasowanie (kwestia milimetra). Niewiele, ale strasznie mnie to razi. Zresztą nie wróżę tej foli przetrwania do jutra bo albo jest strasznie słaba albo po prostu nie umiem jej naklejać. W niektórych miejscach dziwnie rozprasza kolor, a w innych po prostu widać, że tam jest :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi