Skocz do zawartości
ktym123321

folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem cały temat i dochodze do wniosku że folia jest niezbędna, w całości zgadzam się z "3star", mam takie samo podejście do posiadanych przedmiotów. Do dzisiaj mam swój pierwszy telefon w szufladzie który jest w stanie idealnym, ale nie o tym. Gdyby szkło GG było tak niesamowite to przegladając allegro nie spotykał bym telefonów z rysami na wyświetlaczu, nie były to rysy przeszkadzające w korzystaniu ale jednak były a przez to telefon traci na wartości, ja osobiście nie chciał bym mieć po miesiącu porysowanego wyświetlacza w telefonie na który jakiś czas odkładałem z mizernej wypłaty. Kolejną sprawą jest kwestia noszenia telefonu z innymi przedmiotami w kieszeni, to że kompletnie tego nie pojmuje bo ja od zawsze bezdyskusyjnie nosiłem telefon w osobnej kieszeni przenaczonej tylko do tego celu to jedno ale niech nie dziwią się ludzie którzy taszczą w tej kieszeni jeszcze klucze, zapalniczkę, pilnik, drut kolczasty, granat itp... musieli by mieć chyba szkło z pleksi. Tak samo wychodzę z założenia że jak mam pracę która może zagrozić uszkodzeniem telefonu, a że telefon mam dobrej klasy, to ja już wole kupić sobie starter za 5zł w kiosku, wziąć zwykły telefon na którym nam aż tak nie zależy i napisać do znajomych że jak jestem w pracy to dostępny jestem pod drugim numerem, ja tak zrobiłem jak pracowałem na budowie i jakoś przeżyłem...

Podsumowująć - jak dla mnie, folia jest obowiązkowa, zgadzam się również z "kulinek" że wydatek 10zł raz na pół roku mnie nie zabije, najwyżej spalę jedną paczkę fajek mniej i będę zdrowszy [;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3star

A tak z innej beczki. Jak ktoś chce to kupi, jak ktoś nie chce, nie kupi. Koniec tematu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi