Skocz do zawartości
kreoo1

[LG e400] Dziwne problemy po rozładowaniu baterii na cyanogenmod.

Rekomendowane odpowiedzi

kreoo1

Witam.Mój problem wygląda następująco, wgrałem do mojego lg e400 cyanogena 15, działał super....2 dni. Padła bateria wiec podłaczyłem do ładowania i tu zaczeły sie cyrki. W czasie włączenia telefonu pokazuje sie ikona ładowania bateri, po chwili rozświetla sie cały ekran i telefon sie wyłącza po czym uruchamia ponownie i staje na logu lg, nie da się włączyć botloadera z którego wcześniej normalnie wgrywałem soft, po wcisnieciu klawiszy power-vol + i menu pokazuje sie na sekunde napis teamwin i nastepuje reset

Edytowane przez kreoo1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Potrzymaj na ładowarce trochę więcej czasu i spróbuj potem potrzymać klawisz power długo z minutę dwie, jak nie pomoże to zostanie ci próby wgrywaniastockowego romu przez komputer zapewne.

ps. cyan 15? link plis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kreoo1

i tu pojawia sie problem, czy to odinem czy jakim kolwiek innym programem chce wgrać to nie łączy sie telefon z programem(z komputerem owszem).Pobrałem sterowniki usb, i dalej to samo, Cały problem polega na tym że nie da się włączyć normalnego bootloadera tylko wchodzi ten śmieszny teamwin, niby jest tam opcja wgrania systemu ale działa tak wadliwie że nie ma opcji wejścia w karte pamięci by móc wybrać plik zip z romem jak to było w normalnym bootloaderze, chciałbym wywalić ten syf team by mieć dostęp choć do bootloadera wtedy było by po sprawie, ps cyjanka moge wrzucić na jakis serwis byś mógł pobrać bo nie pamiętam skąd pobierałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kreoo1 poradziłeś sobie z tym problemem? Niestety mam identycznie to samo ;/ Zauważyłem ze telefon włacza się normalnie jak go podepniesz pod USB do komputera. Pokaże się znowu na chwile ładowanie baterii po czym tel się wyłączy i jak wtedy go włączysz to cyanoid startuje normalnie (mam wersje 15). Ale jednak po wyłączeniu telefonu znowu jest to samo ;/ Pomoże ktoś?

EDIT:
    Rozwiązałem problem. Podłaczasz USB do komputera i uruchamiasz telefon. Po uruchomieniu musisz połączyć się z wifi i ściągnać ze sklepu ROM Manager. Tam flashujesz od nowa CWM i po wyłączeniu telefonu możesz wejść normalnie w CWM.Po tym wszystkim zainstalowałem Cyanogenmod 9.

Po tej operacji telefon już uruchamia się normalnie ale na innym romie. Więc pewnie jest coś nie tak z tym romem.

Mam nadzieje że pomogłem.

Edytowane przez master2007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum
    LG - TelefonyArchiwum LG
    do
    LG - TelefonyArchiwum LGLG Optimus L3 (E400)Pomoc techniczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi