Skocz do zawartości
thepadd

Wilgoć pod ekranem ? (tablet w plecaku + deszcz)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przykra rzecz przytrafiła się mojemu G Pad'owi, byłem po za domem, był wyłączony i miałem go w plecaku jak zazwyczaj, lecz trafiła się mocna ulewa, plecak zmókł więc wziąłem i przełożyłem tablet to wewnetrznej kieszeni swojej kurtki, która już jako tako mokra nie była bo byłem pod parasolem, lecz cały czas dało się odczuć wilgoć i chłód. Później przez następne 2, 3 godziny nie uruchamiałem go, żeby nie było skoku temperatur żeby doszedł do siebie, lecz gdy już go uruchomiłem... cała dolna część ekranu w białych mocno świecących plamkach. Odrazu wtedy go włożyłem do miski z ryżem, żeby troche odciągnęło tej wilgoci, i tak przeleżał całą noc, lecz po całej nocy nic się nie zmieniło, nad ranem stan wyświetlacza jest taki sam. Czy jest szansa, że to samo zniknie, jakoś odparuje, czy coś ? bo z gwarancji raczej nie skorzystam jeśli udział w uszkodzeniu urządzenia miała woda / para wodna.

[Dodano: 21.06.2015 - 11:28]

Oczywiśćie ekran i dotyk działa, zdjęcie pokazuje jak te plamki wyglądają na białym tle.

post-384740-0-72532500-1434878785_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Konewa

Trudno powiedziec czy to wilgoc wydaje mi sie ze byly by wieksze plamy. Sproboj wyslac na gwarancje moze uznaja a jezeli nie to wydaje mi sie ze i tak trzeba wymienic ekran raczej srednio wygodnie bedzie sie tego uzywalo .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi