Skocz do zawartości
Rebiantek

[650zł] Wymiana arc s na inny zwykły telefon na lata

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szukałem podobnego tematu z wymianą arca, ale nie mogłem się doszukać, jeżeli był to przepraszam!

Arc S mam od jego premiery, czyli kilka dobrych lat ii nie mogę na niego narzekać bo sprawuje się prawie idealnie, no właśnie prawie.. Nie wymieniałbym go najchętniej bo jest ładny i niemal wystarczająco wydajny, ale zaczęły mnie denerwować powolne ładowanie się aplikacji czy ścinki w menu nawet na custom romie.

Zwracam się do was z prośbą wytypowania telefonu, który będzie miał znacznie lepszą baterie, przynajmniej żeby wytrzymał ten jeden cały dzień, aplikacje nie zamulały podczas włączania jak np. zwykła galeria i to chyba tyle.

- System tylko android

- Dobra bateria

- żeby był wydajniejszy od arca i aplikacje nie zamulały

- NIE GRAM, może czasami(w proste logiczne gierki), ale najczęściej to siedzę tylko w necie + smsy ;)

- Ładny lub w znośnej obudowie, arc ze mną przeżył to myślę, że problemu nie będzie. Dbać potrafię.

- niepsujący się

Myślałem już nad xperia z bo jest ładna, ale gdzieś czytałem, że słabo z baterią, a ja lubię posiedzieć sobie w długich podróżach :P

Co do ceny im mniejsza tym lepiej, ja naprawdę nie potrzebuje flagowca, ale też nie chce by głupia galeria czy fb się zacinało ;)

Edytowane przez Rebiantek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@Rebiantek

W takim razie jeśli potrzebujesz czegoś co wytrzymuję dobrze na baterii polecam tobie zakup LG G2 mini :)

Moim zdaniem to bardzo dobry telefon bo sam używam już od ponad 3 miesięcy i jestem zadowolony dobry aparat bateria oraz płynność działania i sporo modyfikacji na stock rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baterie ma świetną, ale przegrywa wydajnością z xperia Z i wyglądem :P.. muszę poczytać czy to są aż takie różnice.

Jeszcze jakieś propozycje?

Edytowane przez Rebiantek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG wypuścił całą serię dobrych telefonów. Jeśli ma to być tylko telefon do neta to polecam Ci L65, F60, L90, Spirita, G2mini, G2. Najlepiej gdybyś pooglądał je przed podjęciem decyzji o zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi