Skocz do zawartości
Piotr Gruszecki

"Uwalony" Galaxy Mini 2 - Da się go jakoś przywrócić do życia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z Samsungiem Galaxy Mini 2. Telefon nie chciał się włączać (utykał na logo samsunga), ale działał tryb Download Mode, więc spróbowałem wgrać 1-plikowy soft przez odina (innch niż jedno-plikowce nie znalazłem). Przy końcu wgrywania softu (wgrywany był w tym momencie plik boot.img lub recovery) wywalił komunikat "Program odin communicator przestał działać...", odin się zamknął a soft nie wgrał się do końca i przy próbie uruchomienia telefonu widzę komunikat "Firmware upgrade endountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again". Kies nie wykrywa telefonu, gdy klikam narzędzia > aktualizacja i inicjowanie oprogramowania układowego i wpisuję ręcznie model telefonu wyskakuje komunikat "Nie można zweryfikować wprowadzonych informacji o modelu. Inicjalizacja urządzenia nie może być kontynuowana..." Więc pytanie czy da się go jeszcze jakoś uratować? Jeżeli tak to jak to zrobić? Jest może gdzieś 3-plikowy rom do tego telefonu, jeżeli tak prosiłbym o linka? (Bo podobno gdy telefon jest uwalony powinno się wgrywać 3-plikowce) Dodam że przy próbie instalacji przez odina innego 1-plikowego romu dzieje się to samo, odin przestaje działac.

Edytowane przez Piotr Gruszecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi