Skocz do zawartości
Daro s2

Samsung galaxy s2 mini (6500d) Nie włącza się, ale żyje!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nabyłem telefonik taki jak w tytule.

Generalnie telefon nie włączał się w ogóle.......ale

zostawiłem go na godzinke pod usb pc i w pewnym momencie zaczął wibrować z przerwami, jak by ktoś dzownił,na wyświetlaczu nic. Pojawił się znak, że żyje. Telefon generalnie nie włącza się nadal, ale pod pc owszem, choć nie do końca. Po rozkręceniu i ściągnieciu blachy masujacej, telefon odpalił w trypie naprawiania (vol-,home,power on) po czym wyrzucił komunikat, że aplikacje sa w krytycznym stanie, coś tam, cos tam, aby naprawić telefon naciśnij vol+, tak też zrobiłem, po czym już od godziny coś ściąga, ale progresu żadnego nie widzę, telefon aktualnie jest podpięty bez bateri-pierwsze widzę ..

Co to może być i jak się za to zabrać, przyznac muszę, że pierwszy raz nie robię tego (wcześniej htc evo 3d, unlock, soft i coś tam jeszcze z powodzeniem ogarnąłem).

Właśnie chcę zainstalować SamsungKies (przypuszczam, że wtedy telefon bedzie mógł wykonać połączenie z internetem), ale musze odłączyć telefon od kabla co z kolei koliduje z napisem na telefonie, czyli: Do not turn off target-czyli nie ruszać.

Co począć Panowie i Panie ? 

Pozdrawiam Darek

P.S. z góry przepraszam jeśli zły dział, ale połapać się jeszcze na forum nie mogę.

p.s.2

a custom os can cause critical problems in phone and installed aplications.

if you want to download a custom os, press the volume down key to cancel.

Edytowane przez Daro s2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

This is download mode.

Musisz wgrać soft przez odina. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jowe

Ja mam podobny problem. Telefon od dawna leżał u mnie w biurku, odłożyłem go ponieważ coś się stało, że się nie włączał (nic nie wgrywałem), dziś jakoś mnie tknęło i podłączyłem telefon pod ładowarkę, próbowałem go uruchomić normalnie i nic, przytrzymując vol - home i power zawibrował, za jakiś czas samo home i power znów to samo, później jak próbowałem vol + home i power lub cokolwiek innego już nic się nie działo. Podłączyłem telefon do kompa żeby zobaczyć czy może go widzi adb, ale niestety nie. Podczas wyżej opisanych operacji ekran, pęknięty z resztą cały czas był czarny. Jakieś pomysły? Jutro postaram się ogarnąć inną baterię do tego tel, może to kwestia baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Wgrejcie sobie nowy soft przez odina, to na wszystko pomaga (przynajmniej się wlaczy)

@@jowe

Wsadz na chwilę baterie tak co styki się będą się łączyć z innego telefonu i sprawdz, jak nie pomoże to trza będzie szukać innego rozwiązania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi